Haberler

Kadıköy'de '19 Mayıs Gençlik Şöleni' bisiklet turu ile renkli görüntüler oluşturdu

Güncelleme:

Kadıköy'de '19 Mayıs Gençlik Şöleni' bisiklet turu ile renkli görüntüler oluşturdu Kadıköy'de 19 Mayıs coşkuyla kutlandı Kadıköy'de, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı.

Kadıköy'de '19 Mayıs Gençlik Şöleni' bisiklet turu ile renkli görüntüler oluşturdu

Kadıköy'de 19 Mayıs coşkuyla kutlandı

İSTANBUL - Kadıköy'de, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı. Gün boyu farklı ve renkli aktivitelerin düzenlendiği etkinliklerde her yaştan vatandaşın katıldığı bisiklet turu ise renkli görüntülere sahne oldu.

Kadıköy'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Kadıköy Rıhtım Atatürk Anıtı'nda çelenk sunma töreni düzenlendi. Törene, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Başkan Yardımcıları, belediyenin birim müdürleri katıldı. Ardından kutlama programları başladı. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı her yıl olduğu gibi bu yıl da Kadıköy'de coşkuyla kutlandı. Kutlamaların ana buluşma noktası Kalamış Atatürk Parkı gün boyunca farklı ve renkli aktivitelere ev sahipliği yaptı. Kutlamalara, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ve her yaştan birçok vatandaş katıldı. Varillaz performans grubunun hazırladığı müzik gösterimi büyük beğeni topladı. Yaklaşık 10 kilometrelik parkurdan oluşan bisiklet turunda her yaştan vatandaş Cumhuriyet için pedal çevirdi. Renkli görüntülerin oluştuğu bisiklet turunda 19 Mayıs coşkusu caddelere ve sokaklara taşındı. Balon futbolu, trambolin, langırt, boks makinesi, tırmanma dağı, angry birds, zumba ve bando gibi düzenlenen etkinliklerle gençlik coşkusu doyasıya yaşandı.

"Atatürk'ü Anma ile Gençlik Spor Bayramı'nı beraber kutluyoruz"

Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, "Bugün 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Atatürk'ü Anma ile Gençlik Spor Bayramı'nı beraber kutluyoruz. Kadıköy'de ve İstanbul'da bisikleti teşvik etmek amacıyla da bir cadde turu yapacağız. Burada Kadıköylülerle beraber olmak da ayrıca güzel bir mutluluk. Bunu geçen yıl pandemi nedeniyle yapamamıştık. Ondan önceki yıl yapmıştık. Bu yıl tekrar yapıyoruz. Umarım ki bundan sonra sürekli devam eder." dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Haberler

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

2024 YKS'ye İstanbul damgası! 5 aday sınavdan birinci çıktı

2024 YKS'ye İstanbul damgası! 5 aday sınavdan birinci çıktı

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Bakmadan Geçme

İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri? Çocuk Gelişimi Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite çocuk gelişimi başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? 2 ve 4 yıllık bölümler neler? 2 yıllık ve 4 yıllık üniversite arasındaki farklar neler? 2 yıllık bölümler TYT puanıyla mı alıyor? Hemşirelik Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite hemşirelik başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? Bilgisayar Programcılığı taban puanları açıklandı mı? 2024 Bilgisayar Programcılığı taban puanları! Bisiklet parkurundaki gençlere saldırı! Olay ne, nerede oldu?
Vatandaşlar, plajda aşırı samimi hareketler sergileyen çifti uyarınca kavga çıktı

Vatandaşlar, plajda aşırı samimi hareketler sergileyen çifti uyarınca kavga çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title