İl Encümeni Toplantısı Yapıldı - Haberler
Haberi Paylaş

İl Encümeni Toplantısı Yapıldı

AA - Yerel
İl Encümeni Toplantısı Yapıldı

Niğde İl Encümeni, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Nebol başkanlığında toplanarak gündemle ilgili maddeleri görüştü.

Niğde İl Encümeni, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Nebol başkanlığında toplanarak gündemle ilgili maddeleri görüştü.

İl Encümeni, belediye sınırları dışındaki halka açık eğlence yerlerinin ruhsatında, hizmet bedeli olarak aldığı ücretin bundan sonra alınmamasına karar verdi. Encümen, ücret alınmasıyla ilgili Şubat ayında aldığı kararı iptal etti.

İl Encümeni ayrıca, Altunhisar ilçesinde mülkiyeti İl Özel İdaresi'ne ait eski hizmet binasının 10 yıl süreyle kiralanması ihalesini de gerçekleştirdi. Yıllık 11 bin liradan açılan ihaleyi 22 bin lira teklif veren Emin Ahmet Çetin kazandı.

Mesleki ve teknik okullarda eğitim gören ve İl Özel İdaresi'nde çalıştırılacak öğrencilere verilecek ücret ise bu yıl için 100 lira, 2012 yılı için de 150 lira olarak belirlendi.

Bor Karma Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Teşekkül Heyeti üyesi eski Bor Kaymakamı Kemalettin Sakin'in başka ile atanması nedeniyle asil üyeliğe yeni Kaymakam Muammer Balcı'nın getirilmesi de karara bağlandı.

- NİĞDE

AA / Yerel

Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title