Hazırlık Maçında 4 Kişinin Yaralanması - Haberler
Haberi Paylaş

Hazırlık Maçında 4 Kişinin Yaralanması

AA - Yerel
Hazırlık Maçında 4 Kişinin Yaralanması

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Afjet Afyonspor'da kulüp yönetimi, 4 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan hazırlık maçının ardından Suudi Arabistan 1. Lig takımlarından Al Jeel takımını ziyaret etti.

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Afjet Afyonspor'da kulüp yönetimi, 4 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan hazırlık maçının ardından Suudi Arabistan 1. Lig takımlarından Al Jeel takımını ziyaret etti.

Afjet Afyonspor Kulübü Başkanı Salih Sel, yönetim kurulu üyesi ve Afjet AŞ Genel Müdürü Yusuf Ulutürk ile sportif direktör Cevat Macit, Al Jeel takımının konakladığı otelde ziyarette bulundu. Ziyarette, Al Jeel Kulübü Başkanı Ahmet Al Reghnım, sportif direktör Valid Chouihine ve yaralanan futbolcu Hasan Mansur yer aldı.

Başkan Sel, burada yaptığı konuşmada, kendi oyuncuları adına çok üzüldüğünü belirtti. Al Jeel takımı oyuncularını uğurlamak için ziyarete geldiklerini dile getiren Sel, "Tedavi sürecinde de en iyi şekilde ilgilendik. Kendi çocuğum gibi üzüldüm. Bu tür olayların yaşanması kesinlikle istemeyiz. Sporda bu tür olayları kesinlikle kabul etmiyorum" dedi.

Al Jeel Kulübü Başkanı Ahmet Al Reghnım ise futbol oyununda zaman zaman bu tür tatsız durumların yaşandığını dile getirdi. Gelecek yıl da Afyonkarahisar'da kamp yapmak istediklerini belirten Reghnım, kırgınlıklarının olmadığını aktardı.

Kafasında meydana gelen darbelerden dolayı operasyon geçiren takım kaptanı Hasan Mansur da futbolda bu tür olayların yaşandığını ve bu tür kazaların olabildiğini söyledi. Kendisini iyi hissettiğini belirten Mansur, gelecek yıl da buraya gelmek istediğini söyledi.

Konuşmaların ardından her iki takım yöneticileri de birbirlerine karşılıklı hediyeler verdi.

Öte yandan, her iki kulüp başkanının onayı ile Afjet Afyonspor ve  Al Jeel, "kardeş takım" ilan edildi.

Suudi Arabistan 1. Lig takımlarından Al Jeel ile Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Afjet Afyonspor oyuncuları arasında dün yapılan hazırlık maçında kavga çıkmış, 4 kişi yaralanmıştı. Al Jeel oyuncularından Hasan Mansur, başına aldığı darbeler sonucu alnının üst bölgesinde oluşan göçükten dolayı müşahede altında tutulmuştu.

AA / Yerel

Suudi Arabistan, Salih Sel, Ahmet Al, Yerel, Haberler

title