Haber : Hatay Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Perdelerini Açtı - Haberler

Haberi Paylaş

Hatay Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Perdelerini Açtı

 - Güncelleme:

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Şehir Tiyatrosu tarafından sahnelenen ‘Müfettiş’, Erzin Kültür Merkezi’nde sanatseverlerle buluştu.

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Şehir Tiyatrosu tarafından sahnelenen 'Müfettiş', Erzin Kültür Merkezi'nde sanatseverlerle buluştu.

Nikolay Vasilyeviç Gogol'un kaleme aldığı iki perdeden oluşan komedi, Erzinlilerin beğenisini topladı. Oyunda, bir kentin kaymakamıyla; müfettiş kılığına giren bir toprak ağasının oğlu arasında geçen diyaloglar ele alınıyor.

HBB Şehir Tiyatrosu ekibi 'Müfettiş' oyunuyla;  5 Temmuz'da  Arsuz, 7 Temmuz'da İskenderun, 19 Temmuz'da Samandağ ve 27-28 Temmuz günlerinde Defne ilçesinde performans sergileyecek. Ücretsiz olarak sahnelenen oyunu izlemek isteyen tiyatroseverler, 0 (326) 213 59 48 telefon numarası ile iletişime geçerek bilgi alabilir.

ANKA / Yerel

Şehir Tiyatrosu Erzin Hatay Yerel Haberler

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.
title