Haberi Paylaş

Koronavirüsü atlatıp ekranlara dönen Hakan Ural, gözyaşlarına hakim olamadı

Yerel Haberler

Koronavirüse yakalanıp tedavisinin ardından iyileşen Hakan Ural, sunuculuğunu yaptığı "Neler Oluyor Hayatta" programına geri döndü. Yaşadığı zorlu süreci anlatırken gözyaşlarını tutamayan Ural, "Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum" dedi.

Ünlü oyuncu ve sunucu Hakan Ural, koronavirüs tedavisinin ardından hafta içi her gün canlı yayınlanan, sunuculuğunu Nur Tuğba Namlı ile üstlendiği "Neler Oluyor Hayatta"ya döndü.

Sunucu Ural, yaşadığı zorlu süreci anlattı. Ural, eşi ve kızının ardından korona virüse yakalandığını aktardı. "Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum" diyen Ural bu süreçte yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Sevenlerinden gelen mesajı dinlerken de stüdyoda duygusal anlar yaşandı.

İlk 5 testinin negatif çıktığını bildiren Ural, sonradan rahatsızlandığını belirterek, "Kovid'in belirtileri devam ediyordu. Fakat ben kendimde son anda bir anormallik hissettim. Nefesimde daralma hissettim. Sitokin fırtınasına yakalandım ve vücudumda çok yüksek oranda enfeksiyon çıktı" dedi. 4 gün çok ağrısı olduğunu aktaran sunucu Ural, sürekli yüksek ateşi olduğunu, hastanede 6 gün kaldığını belirtti.

"İyi ki çift aşılıyım" diyen sunucu Ural, "Mutlaka aşı yaptırın" diyerek herkesi uyardı.

Hipersitokinemi olarak da adlandırılabilen "sitokin fırtınası" teriminin ilk belgelenmiş kullanımı, graft-versus-host hastalığını tartışan 1993 tarihli bir makalede ortaya çıkar. Bununla birlikte, 2000 yılından bu yana, çeşitli bulaşıcı hastalıklarda sitokin fırtınalarına atıfta bulunulmaktadır, bu nedenle bu terim en yaygın olarak bağışıklık sistemi tarafından kontrol edilemeyen bir inflamatuar yanıtı tanımlamak için kullanılır.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Neler Oluyor Hayatta Nur Tuğba Namlı Koronavirüs Hakan Ural Yerel Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

OKUR:

hala kininin esiriyle yorum yapanlar var,,inşallah sizler veya yakınlarınız aynı duruma düşmezsiniz

Cevap Yaz02Yayından Kaldır
Ahmet Gündoğdu:

ne kını lan,ne canlar gıdıyor hergun,kımlerın canı yanıyor bu kadar gundem oluyormu.adam zaten pozıtıf.reklam degılde nedır.

00Yayından Kaldır
sivri :

demek ki hasta falan değilmiş başka oyunlar döndü demekki virüsü de bu oyun içinde kullandılar yazık insanlar reyting için neler yapıyor

Cevap Yaz54Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title