Haberler

DSİ Bölge Müdürlüğüyle Değerlendirme Toplantısı Sona Erdi

Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü yetkilileriyle, Düzce ve ilçelerini kapsayan değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü yetkilileriyle, Düzce ve ilçelerini kapsayan değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Gerçekleşen toplantıya Düzce Milletvekilleri Dr. Faruk Özlü, Fevai Arslan ile Ayşe Keşir, Devlet Su İşleri Bölge Müdürü Mahmut Dündar, İl Genel Meclis Başkanı Şinasi Akbulut, Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Şemsettin Yenersoy, Ali Güney ile Murat Caymaz, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna, Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap, Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç ve Devlet Su İşleri 5. Bölge Müdürü Mahmt Dündar ve yetkilileri katıldı.

Toplantı sonrası Düzce Milletvekili ve Milli Savunma Komisyonu Başkanı Sayın Dr.Faruk Özlü açıklama yaptı.

Özlü, DSİ Bölge Müdürlüğü ile birlikte, tüm Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi üyeleri ve yerel yöneticiler, Düzce de DSi yatırımlarını gözden geçirdik ve tutanak haline getirdik.Öncelikli projeler pragramladık ve masaya yatırdık,Bu toplantının benzerlerini diğer kurumlarla birlikte de yapacağız."dedi.

Özlü, yapılan ve yapılacak işleri takvime bağlamak olduğunu belirterek"Her bir belediye Başkanlarımız taleplerini dile getirdiler ve karşılıklı fikir alışverişleri olarak çalışmaları takvime bağladık.mesla Asar suyu projesi daha fazla faydalanmak istiyoruz, Eskişehirdeki sistem gibi, lastikten baraj sistemi ile bir proje yapacak Belediye, ve bu projeyi DSi ile görüşüp hayata geçirilmesi, ayrıca sulama sistemlerini yenilenmesi,Ayrıca Meleağzı projesi çalışmaları ve bu yapılan çalışmalar süreci hızlandırma sistemi ile çalışmaları hızlandırmak ve göreceksinizki bir yıl içersinde çok şey değişecek"diye konuştu. - DÜZCE

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Mahmut Dündar Faruk Özlü Düzce Yerel Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? Spor Smart CANLI izle! (LUGANO FENERBAHÇE) Spor Smart donmadan ve kesintisiz izle! 23 Temmuz D Smart Go Spor Smart canlı yayın!
Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title