Çayeli Belediye Başkanına Yapılan Saldırı - Haberler
Haberi Paylaş

Çayeli Belediye Başkanına Yapılan Saldırı

AA - Yerel
Çayeli Belediye Başkanına Yapılan Saldırı

AK Parti İlçe Başkanlığı saldırıyı kınadı.

AK Parti Çayeli İlçe Başkanlığı, Belediye Başkanı Atilla Esmen'e yapılan saldırıyı kınadı.

AK Parti İlçe Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, dün akşam Çayeli Müftülüğünce hazırlanan Kutlu Doğum Haftası programına, Belediye Başkanı Atilla Esmen, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Bayram Sarı, teşkilattan sorumlu Başkan Yardımcısı Yasin Aslan'ın katıldığını belirtti.

Belediye Başkanı Atilla Esmen ve beraberindekiler daha önce planlanan başka bir programa katılmak üzere salondan ayrıldıkları ifade edilen açıklamada, şunları kaydedildi:

"Arabaya binecekleri esnada görgü tanıklarının ifadelerine göre ondan fazla kişinin saldırısına uğramıştır. Çayeli Belediye Başkanımız Atilla Esmen'e, AK Partimizi temsilen yönetim kurulu üyelerimiz ve başkanımızın şoförü Hasan Esmen'e yapılan çirkin saldırı Tüm Çayelililere olduğu gibi milli iradeye de yapılmış bir saldırı olarak görmekteyiz. Bu menfur saldırıyı nefretle kınıyor, bunu yapan veya yaptıranları şiddetle lanetliyoruz. Belediye Başkanımızın şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da yanında olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Demokrasiyi içine sindiremeyip Çayeli'mizin imajını bozmaya çalışanlar şunu iyi bilmelidirler ki hiçbir zaman başarılı olamayacaklardır. Kamuoyu vicdanında suçlu oldukları aşikar olan bu kişilerin yüce Türk adaleti önünde de hak ettikleri cezayı alacaklarına inancımız tamdır." - Rize

AA / Yerel

Atilla Esmen, Bayram Sarı, Ak Parti, Çayeli, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

jet mehmetasi@gmail.com:

BUnu yapanların müslümanlıkla alakası olamaz bir an önce insanlık adına bu zülüm bitmeli bu ne vahşiliktir ALLAHIM yardım et yarabbi barış ver onlara...

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title