Cafer Recai Gizer İlköğretim Okulu Modern Görünüme Kavuşturuldu - Haberler
Haberi Paylaş

Cafer Recai Gizer İlköğretim Okulu Modern Görünüme Kavuşturuldu

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Cafer Recai Gizer İlköğretim Okulu Modern Görünüme Kavuşturuldu

Adana’nın Seyhan ilçesindeki Dağlıoğlu Mahallesi’nde bulunan Cafer Recai Gizer İlköğretim Okulu’nun eskiyen tören alanı, Atatürk büstü çevresi onarıldı, peyzaj çalışmaları yapıldı.

Adana'nın Seyhan ilçesindeki Dağlıoğlu Mahallesi'nde bulunan Cafer Recai Gizer İlköğretim Okulu'nun eskiyen tören alanı, Atatürk büstü çevresi onarıldı, peyzaj çalışmaları yapıldı.

Adanalı Balak Metal ve Gaziantepli Kurt İnşaat ortaklığındaki Kiza İnşaat, sosyal sorumluluk projesi kapsamında, 26 derslikte 1200 öğrenciye eğitim veren Cafer Recai Gizer İlköğretim Okulu'nu, daha temiz ve daha modern bir tören alanına ve bahçeye kavuşturdu.

Kurt İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Kurt, en büyük yatırımın insana ve eğitime olduğunu kaydetti. Aydın Kurt, "Üzerimize düşen sosyal sorumluluğun farkındayız, bu kapsamda daha önce de birçok projeyi gerçekleştirdik. Fakat, tüm sosyal sorumluluk projeleri arasında en değerli olan eğitime verilen destek olduğuna inanıyoruz. Bu konuda çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

Dağlıoğlu Mahallesi'nde bulunan okulun ihtiyaçlarını karşılamak üzere kolları sıvadıklarını belirten Kurt, okulun yıpranmış tören alanını, yetersiz olan peyzaj alanını ve Atatürk büstünün etrafını düzenlediklerin belirtti. - ADANA

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Mustafa Kemal Atatürk, Aydın Kurt, Seyhan, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title