Haberler

Bozüyük'te 'Orman Benim' kampanyası kapsamında çöp toplama etkinliği düzenlendi

Güncelleme:

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan 'Orman Benim' programı çerçevesinde ormanda çöp toplama etkinliği gerçekleştirildi. İlçe protokolü, STK temsilcileri, vatandaşlar ve öğrencilerin katılımıyla Saraycık Köyü ile İntikamtepe Şehitliği arasında kalan bölgedeki ormanlık alanda çevre temizliği yapıldı.

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde 'Orman Benim' kampanyası çerçevesinde ormanda çöp toplama etkinliği gerçekleştirildi.

Tarım Ve Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü tarafından ormanları korumak ve yangınlara karşı alınacak önemler konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla ülke genelinde "Orman Benim" programı başlatıldı. Bu çerçevede Bilecik'in Bozüyük ilçesinde de ilçe protokolü, STK temsilcileri, vatandaşlar ve öğrencilerin katılımıyla Saraycık Köyü ile İntikamtepe Şehitliği arasında kalan bölgedeki ormanlık alanda çöp ve yanıcı maddeler toplanarak çevre temizliği yapıldı.

Yapılan açıklamada, bugün tüm öğrencilerimiz ve vatandaşlarımızla birlikte ormanlarımızı temizledik. Orman yangınlarına sebep olan insan atıklarını temizlemeye çalıştık. Bildiğiniz gibi orman yangınlarının yüzde 90'ı insan odaklı ve insanların ormanlara bıraktıkları atıklardan kaynaklanıyor. Bizlerde bu etkinlik ile bu konuda bir farkındalık oluşturmak istedik denildi. - BİLECİK

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Tarım ve Orman Bakanlığı Saraycık Bozüyük Bilecik Çevre Doğa Etkinlik Yerel Haberler

Merkez Bankası faizi yüzde 50'de sabit tuttu

Merkez Bankası faizi yüzde 50'de sabit tuttu

TFF'nin yeni yönetiminde deprem! Bayram Saral seçimden 5 gün sonra görevinden istifa etti

TFF'nin yeni yönetiminde deprem! Bayram Saral seçimden 5 gün sonra görevinden istifa etti

Olimpiyatlara günler kala skandal olay! Turist kadın kebapçıda toplu tecavüze uğradı, ülke alarmda

Olimpiyatlara günler kala skandal olay! Turist kadın kebapçıda toplu tecavüze uğradı, ülke alarmda

Bakmadan Geçme

Rams Başakşehir- La Fiorita maçı ne zaman? Başakşehir- La Fiorita maçı saat kaçta, hangi kanalda? HPV aşısı sağlık ocağında yapılıyor mu? Sağlık ocağında HPV aşısı olunur mu? HPV aşısı ücretsiz mi? HPV aşısı nerelerde, kimlere ücretsiz? Faiz sabit kalırsa altın ne olur? Faiz sabit kalırsa altın düşer mi? Faiz sabit kalırsa dolar, euro artar mı? MB döviz kuru! Temmuz ayı faiz kararı ne oldu? MERKEZ BANKASI TEMMUZ AYI FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ? Merkez Bankası faiz oranı geçen aydan farklı mı? Temmuz ayı faiz oranı sabit mi kaldı? MERKEZ BANKASI FAİZ KARARI AÇIKLANDI! Temmuz ayı faiz oranı sabit mi? MB faizi arttırdı mı? Baraj doluluk oranı 23 Temmuz | Baraj doluluk seviyesi nedir? İSKİ baraj doluluk oranı yüzde kaç? MASTERCHEF AŞURE TARİFİ l Masterchef aşure tarifi nedir? Aşure tarifi nasıl yapılır? Akın Akınözü annesi kim? Akın Akınözü annesi Özlem Akınözü kimdir? Akın Akınözü annesi kaç yaşında, neden vefat etti? Ferhat Gündoğdu kimdir? TFF Hakem Kurulu Başkanı kim oldu? Ferhat Gündoğdu kaç yaşında, nereli? Lugano-Fenerbahçe maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Lugano-Fenerbahçe maçı şifresiz mi? Emekli sandığı emekli maaş farkları ne zaman yatacak 2024? Emekli maaş farkları ne zaman hesaba yatar? BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR? 23 Temmuz günü maç var mı, hangi kanaldan yayınlanıyor, şifresiz mi? A101 25 Temmuz Perşembe aktüel kataloğunda neler var? Bu hafta hangi ürünler satışa çıkacak?
Rus moto vlogger Tatyana Ozolina, Muğla'da geçirdiği kazada hayatını kaybetti

Rus moto vlogger Tatyana Ozolina, Muğla'da geçirdiği kazada hayatını kaybetti

title