Haberi Paylaş

Başkan Deveci'den sağlıkçılara çiçek jesti

Yerel Haberler

Başkan Deveci'den sağlıkçılara çiçek jestiSAMSUN Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, kent genelinde çalışan sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı'nı özel mesajının yer aldığı çiçek sürprizi ile kutladı.

Başkan Deveci'den sağlıkçılara çiçek jesti

SAMSUN Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, kent genelinde çalışan sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı'nı özel mesajının yer aldığı çiçek sürprizi ile kutladı.

Başkan Cemil Deveci, Atakum'da çalışan sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı'nı özel mesajının yer aldığı çiçek sürprizi ile kutlayarak, sağlıkçılara jest yaptı. Zor koşullarda hizmet veren ve özellikle pandemi döneminde ağır bir yükü omuzlayan sağlık çalışanlarına 14 Mart Tıp Bayramı'nda çiçek sürprizi yapan ekipler, sağlıkçılara başarılar diledi.

Belediyenin zabıta ekipleri, kent genelindeki sağlık kurumlarında çalışan doktor, hemşire ve sağlık görevlilerini Başkan Deveci'nin kutlama mesajının yer aldığı çiçeklerle ziyaret etti. Görevliler, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci'nin "Yaşatmak için savaşan ve bu uğurda gösterdikleri fedakarlıklara minnettar olduğumuz tüm kahraman sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlarım" mesajının yer aldığı çiçekleri sağlık çalışanlarına takdim etti.

Günün erken saatlerindeki çiçek sürprizi ile son derece memnun olan sağlık emekçileri, Başkan Deveci'ye jesti için teşekkür ettiler.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Cemil Deveci Tıp Bayramı 14 Mart Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title