Haberi Paylaş

72 saat sonra enkazdan çıkartılan kadının ilk isteği eşinin sesini duymak oldu

Yerel Haberler

Kahramanmaraş'da ard arda meydana gelen depremler sonrası en çok etkilenen yerlerden biri olan Hatay'da arama ve kurtarma çalışmaları devam ediyor. kurtarma ekipleri tarafından Hatay Antakya'da Odabaşı apartmanında kurtarılan kadının ilk isteği eşinin sesini duymak oldu. Kurtarma ekipleri tarafından telefonla ulaşılan ve isminin Abdurrauf olduğu öğrenilen koca kurtarma ekiplerinin telefonu ile eşinin sağ salim enkazdan kurtarıldığını öğrendi.

Kahramanmaraş merkezli ard arda meydana gelen iki deprem sonrası 10 il etkilenmiş ve bir çok bina yıkılmıştı. Depremler sonrası arama kurtarma çalışmaları aralıksız devam ediyor. Depremin üzerinden günler geçmesine rağmen enkaz altından ümit veren haberler gelmeye devam ediyor.

72 saat sonra enkazdan çıktı ilk isteği eşinin sesini duymak oldu

KOCASININ SESİNİ DUYMAK İSTEDİ

Arama kurtarma ekipleri tarafından yapılan kurtarma çalışmalarında Hatay Antakya'dan bir güzel haber daha geldi. Çalışmalarda Odabaşı apartmanının enkazında bir kadın sağ salim olarak çıkartıldı. enkazdan çıkartılan kadının ilk isteği ismi Abdurrauf olduğu öğrenilen kocasının sesini duymak oldu.

72 saat sonra enkazdan çıktı ilk isteği eşinin sesini duymak oldu

EKİPLER TELEFONLA ULAŞTI

Kurtarma ekipleri tarafından telefonla ulaşılan koca Abdurrauf karısının enkazdan sağ salim kurtarıldığını öğrendi. Telefon konuşmasının ardından rahatlayan kadın, ekipler tarafından hastaneye kaldırıldı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Kahramanmaraş Cep Telefonu Antakya Hatay 3. Sayfa Yerel Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title