Yerel Gazete Al, Altın Kazan" Kampanyası Ekim Ayı Ödülü Verildi

Yerel Gazete Al, Altın Kazan" Kampanyası Ekim Ayı Ödülü Verildi

Yerel Gazete Al, Altın Kazan' Kampanyası Ekim Ayı Ödülü Verildi
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Ekonomi

Malatya'da, "Yerel gazete al, altın kazan" projesi kapsamında Ekim ayı ödülü verildi.

Malatya'da, Basın İlan Kurumu (BİK) Malatya Şubesi ile Kahveciler Esnaf Odası işbirliği çerçevesinde, kıraathane, çay ocağı ve kafeler için başlatılan "Yerel gazete al, altın kazan" projesi kampanyası çerçevesinde Mücelli Caddesi, Hamidiye Mahallesi Derme Sokak, Turgut Temelli Caddesi, Niyazi Mısri Caddesi, Turgut Temelli Caddesi Kığılı Cami civarı, İsmetiye Mahallesi ile Emeksiz Caddesi mevkiindeki kıraathane, çay ocağı ve kafeler ziyaret edildi.

KURA ÇEKİLDİ

Ziyaretler sonrasında, en az 3 yerel gazete bulunduran kıraathane, çay ocağı ve kafelerin isimleri torbaya konulup kura çekildi. Kazanan Mahmut Sezgin isimli esnafa Ekim ayı altın hediyesi verildi. İsmetiye Mahallesi Buğra Sokak 2 numaralı binada bulunan Sezgin Çay Ocağı işletmesinin sahibi esnaf Mahmut Sezgin, çektiği kurada kendi ismini çıkartarak, altın hediyesinin sahibi oldu.

KAMPANYA DEVAM EDECEK

1 Temmuz 2015 tarihinde hayata geçirilen ve Aralık ayı sonunda tamamlanacak olan "Yerel gazete al, altın kazan" projesi kampanyasının Ekim ayı çalışması tamamlanığını söyleyen BİK Malatya Şubesi Müdürü Nihat Abacı, internetin yaygınlaştığı günümüzde gazete satışlarının azaldığına dikkat çekti.




Yerel Gazete Al, Altın Kazan' Kampanyası Ekim Ayı Ödülü Verildi
Yerel Gazete Al, Altın Kazan' Kampanyası Ekim Ayı Ödülü Verildi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (1)
CAVUS: Aziz ve muhterem kardeşlerim. Bunun aynısını 1965 yılında fırıncılar dan hepisi değilde bazıları yapardı. Ekmek daha hamur iken içine altın korlardı işaretli ekmek pişince tanıdıkları adam a verirlerdi o vatandaşta işlek bir kahvede bir parça peynir alırdı ve çay ını söyler ve kahvaltısını yapmaya başlardı sonra ekmeğin içinden altın çıkmış olurdu herkese gösterirdi ekmek lerde altın çıkıyor REKLAAAAAAM
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title