Haberler

Trabzon'da Fibrodysplasia Ossificans Progressiva hastalarına müzik dinletisi sürprizi

Güncelleme:

Trabzon'un Of ilçesinde, Fibrodysplasia Ossificans Progressiva hastalığına sahip olan Hamza ve oğlu Mustafa Kabahasanoğlu için sürpriz bir müzik dinletisi düzenlendi. Ziyaretçiler, Türk halk müziği eserleri ve ilahiler eşliğinde baba ve oğlunun güzel zaman geçirmesini sağladı.

Trabzon'un Of ilçesinde, halk arasında "taş adam" sendromu olarak da adlandırılan nadir genetik hastalıklardan "Fibrodysplasia Ossificans Progressiva"nın yıllar içinde bağ dokularına verdiği hasar nedeniyle hayatlarını yatağa bağımlı sürdüren Hamza ve oğlu Mustafa Kabahasanoğlu için sürpriz müzik dinletisi gerçekleştirildi.

Görsel sanatlar öğretmeni Murat Küçükibrahimoğlu'nun organizasyonunda emekli öğretmen Cengiz Akyüz, fen bilimleri öğretmeni Resul Canyurt, Çarşıbaşı Cami müezzini Ömer Tellioğlu, Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş, esnaf Yüksel Öztel, Hamza ve Mustafa Kabahasanoğlu'nu evlerinde ziyaret etti.

Cengiz Akyüz'ün bağlaması, Resul Canyurt'un neyi eşliğinde Ömer Tellioğlu'nun söylediği ilahilerin ardından Türk halk müziği eserleri seslendirilerek baba ve oğlunun güzel zaman geçirmesi sağlandı.

Mustafa Kabahasanoğlu, ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek, "Allah sizi gönlünüzün değerini bilen, merhameti geniş insanlarla karşılaştırsın. Ziyaretiniz ve sürpriziniz bizleri çok mutlu etti. Her hastalığın bir numaralı ilacı moraldir. Rabbim hepinizden razı olsun. Sağlık ve mutluluğunuz daim olsun." dedi.

Kaynak: AA / Yaşam

Trabzon Baba Of Eğitim Sağlık Yaşam Haberler

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title