Haberler

Şanlıurfa'da Aşevinin Bir Yıllık Ekmek İhtiyacı Karşılandı

Abone Ol

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, belediye meclisinden alınan kararla Şanlıurfa Aşevi Sosyal Yardımlaşma Derneğinin bir yıllık ihtiyacı olan 500 bin ekmekle ilgili yapılan protokol imza törenine katıldı.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, belediye meclisinden alınan kararla Şanlıurfa Aşevi Sosyal Yardımlaşma Derneğinin bir yıllık ihtiyacı olan 500 bin ekmekle ilgili yapılan protokol imza törenine katıldı.

Şanlıurfa Aşevi Sosyal Yardımlaşma Derneği binasında düzenlenen protokol imza törenine Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Dernek Başkanı Ali Topal ve dernek üyeleri katıldı. İmzalanan protokolle aşevinden ekmek alan vatandaşların bir yıllık ihtiyacı karşılanmış oldu.

Haliliye Belediyesinin her konuda kendilerine destek verdiğini söyleyen Dernek Başkanı Ali Topal, "Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol bugün buraya gelerek bizleri ziyaret etti. Bunun yanında bir yıla yayılacak şekilde 500 bin ekmek yardımında bulundu. Allah ondan razı olsun. Bunun yanında gıda kolilerinde de geçen yıl üç defa bize yardımda bulundu. Haliliye Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol'a teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızdadır" diye konuştu.

Demirkol da, yaptığı konuşmada sosyal mesuliyetin bilinci içerisinde çalışan bir belediye olduklarının vurgulayarak, "Şanlıurfa Aşevi Derneği gönüllülük esasına göre hizmet eden, halkımızın muhtaç olan kesimlerinin sıcak yemek ihtiyacını karşılayan bir kurumdur. Biz de sosyal mesuliyet bilinci olan bir belediye anlayışıyla hizmet ettiğimiz için Şanlıurfa Aşevi Derneğinin her zaman yanındayız, yanında olduk, yanında olmaya da devam edeceğiz. Bugün 500 bin ekmek teminin Haliliye Belediyesi bütçesinden yapılmasından dolayı bir protokol imzaladık. Bu kararı alan Haliliye Belediye Meclisi üyelerine teşekkür ediyorum. Bu vesileyle gönüllülük esasıyla çalışan Şanlıurfa Aşevi Derneği yönetim kurulu üyelerine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Demirkol, açıklamaların ardından ailelerle görüşüp dernek binasından ayrıldı. - ŞANLIURFA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Fevzi Demirkol Ali Topal Şanlıurfa Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

Eltilerin Savaşı filmi oyuncuları kim? Eltilerin Savaşı filmi konusu, oyuncuları ve Eltilerin Savaşı özeti! Eltilerin Savaşı filmi konusu nedir? Eltilerin Savaşı oyuncuları ve Eltilerin Savaşı özeti! Eltilerin Savaşı nerede çekildi? Eltilerin Savaşı konusu ne, oyuncuları kimler? Eltilerin Savaşı ne zaman, hangi kanalda? Güneş delindi mi? Güneş yüzeyindeki kara delik nedir, Dünya'ya zararı var mı? Akaryakıt Fiyatları (GÜNCEL): 6-7 Aralık Benzine ve Motorine İndirim veya Zam var mı? Güncel akaryakıt fiyatları! Trabzonspor - Çorum FK maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Trabzonspor - Çorum FK maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Canlı maç anlatımı! Trabzonspor - Çorum FK maçı CANLI izle! Trabzonspor - Çorum FK maçı canlı yayın izle! Nereden, nasıl izlenir? 6 Aralık Kabine toplantısı kararları! SON DAKİKA! Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları! Ziraat Türkiye Kupası 5. tur kura çekimi ne zaman? ZTK KURA ÇEKİMİ TARİHİ Kabine toplantısı konuları! GÜNDEMDE NELER VAR? 6 Aralık Kabine toplantısı konuları neler? Kabine toplantısı bitti mi? SON DURUM! Kabine toplantısı gündeminde neler var? Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi partiden milletvekili? Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu'nun hayatı! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Antalya su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Bursa su kesintisi listesi!
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title