Haberler

İngiltere bir kişi, köpek saldırısında ağır yaralandı

Son Güncelleme:
Yaşam Haberleri

İngiltere'de yolda köpeğiyle gezintiye çıkan adama, başka bir köpek saldırdı. O sırada olay yerinden geçen bir araç sürücüsü, aracını olay mahalline sürerek saldırgan köpeği uzaklaştırmaya çalıştı. Saldırıda yaralanan adam ise hastanede tedavi altına alındı. Son günlerde köpek saldırılarının olduğu ülkede, bazı cins köpeklerin yasaklanması kamuoyunun gündemine geldi.

İngiltere'de bir adam kaldırımda köpeği ile yürüdüğü sırada başka bir köpeğin saldırısına uğradı. Saldırgan köpek, kolundan ısırdığı adamı akan trafiğin içine çekti. O sırada olay yerinden geçen bir araç sürücüsü, aracını saldırgan köpeğin üzerine sürerek adamı kurtardı.

AĞIR YARALANDI

Kısa süre sonra olay yerine polis ekipleri geldi. Kimliği açıklanmayan adamın ciddi bir şekilde yaralandığı ve kan kaybı yaşadığı ifade edildi.

Köpek saldırdığı adamı zorla kana trafiğe çekmeye çalıştı, saldırı sonrası adam ağır yaralandı

BAŞBAKAN SUNAK, BAZI CİNSLERİ YASAKLAMA SÖZÜ VERDİ

Son günlerde köpek saldırılarının arttığı İngiltere'de son olarak Ian Price isimli 52 yaşındaki adam, yaşlı annesini "XL Bully" cinsi köpeklerden korumak isterken köpekler tarafından öldürüldü. Ian Price'ın ölümü, Başbakan Rishi Sunak için bardağı taşıran son damla oldu. Sunak geçtiğimiz günlerde yaptığı konuşmada bu tür köpekleri yasaklama sözü verdi.

Kaynak: Haberler.com / Yaşam

Yaşam Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title