Haberi Paylaş

Yer: İstanbul! Kemer takmayan taksiciden polise akılalmaz savunma

Yaşam Haberleri

İstanbul'da aracında kemer takmadığı için 196 TL ceza alan taksi şoförünün kendisini, "Birisi arkadan gelse beni soymaya kalksa emniyet kemeri ile nasıl müdahale edebilirim" diye savunması sosyal medyanın gündemine oturdu. "Bundan sonra kemerinizi takarsınız artık" diyen muhabire, taksi şoförü, "Ben yine takmam" yanıtını verdi.

İstanbul'da trafik ekiplerinin denetimleri sırasında ilginç anlar yaşandı. Ekipler, emniyet kemeri takmadığı fark edilen bir taksi şoförünü durdurarak ceza kesti. 196 TL para cezası kesilen taksi şoförü, polis ekiplerine tepki gösterirken, kendisini savunma şekliyle 'Pes' dedirtti.

"BEN YİNE TAKMAM"

Taksici, kendisine "Bundan sonra kemerinizi takarsınız artık" diyen muhabire "Ben yine takmam" yanıtını verdi. Taksi şoförü neden kemer takmadığı ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

"CAN GÜVENLİĞİM YOK"

"Benim can güvenliğim yok, emniyet kemeri taktığım zaman birisi gelip arkadan bir hareket yapsa, bir şey yapsa bana, soymaya kalksa, ben nasıl müdahale edebilirim emniyet kemeri ile beraber? Bir de onu düşünün, yazık günah değil mi ya, 200 lira para kazanacaktım, 150'si gitti. Ayıp, yazık yazık, şu ülkeye yazık."

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Yaşam

İstanbul Kemer Yaşam Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title