Haberi Paylaş
Eğitim Bir-Sen'den Rektör Karabulut'a Ziyaret

Eğitim Bir-Sen'den Rektör Karabulut'a Ziyaret

Yaşam Haberleri

Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Atilla Olçum, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut’u ziyaret etti.

Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Atilla Olçum, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut'u ziyaret etti.

Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Atilla Olçum ve Ağrı Şube Başkanı Süleyman Gümüşer ziyaretlerinde Eğitim Bir-Sen'in UNESCO ve OECD gibi uluslararası kuruluşların standartlarını esas alınarak hazırladığı yüksek öğretime geçiş, yüksek öğretime erişim ve katılım, eğitim ortamları, öğretim elemanları, yüksek öğretimin finansmanı gibi konuları içeren 'Yüksek öğretime Bakış' başlıklı rapor, Genel Başkan Yardımcısı Atilla Olçum tarafından Rektör Karabulut'a takdim edildi.

Yükseköğretim ile ilgili karşılıklı fikir alış-verişinde bulunulan görüşmede, Rektör Prof. Dr. Karabulut, Eğitim Bir-Sen'in hazırladığı raporla hem MEB hem de YÖK'e yardımcı olduğunu belirterek bu yapıcı ve yol gösterici sendikal çalışmalarından dolayı Başkan'a teşekkürlerini sundu. - AĞRI

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Eğitim Bir Sen Atilla Olçum Ağrı Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title