Canlı yayında sunuculara zor anlar yaşatan soru: Kocam yanımda ayıplı videolar izliyor, ne yapacağım? - Haberler
Haberi Paylaş

Canlı yayında sunuculara zor anlar yaşatan soru: Kocam yanımda ayıplı videolar izliyor, ne yapacağım?

Haberler.com - Yaşam
 - Güncelleme:

Beyaz TV'de Nur Viral ve Esra Ezmeci'yle ekrana gelen Hayatta Her Şey Var programına katılan bir kadının sorduğu soru, ikiliye zor anlar yaşattı. Kadın, Ezmeci ve Viral'e, "Kocam ayıplı videolar izliyor, ne yapacağım?" diye sordu. Ezmeci de bu durumun sebeplerini anlattı.

Beyaz TV'de yayınlanan Hayatta Her Şey Var programında Esra Ezmeci ile Nur Viral'ı zora sokan bir soru soruldu. Yayına bağlanan kadın, kocasının ayıplı videolar izlediğini belirterek, durum karşısında çaresiz kaldığını söyledi. Esra Ezmeci de erkeklerin gençlikten beri böyle alışkanlıkları olduğunu dile getirdi.

Eşinin açık videolar izlediğinden şikayet eden kadın, eşiyle arasında geçen diyaloğu anlattı. İsmini vermek istemeyen izleyici, "Evlendiğimizden beri eşim açık saçık videolar izliyor. Ben bunu eşime söyledim, 'Ben erkeğim benim ihtiyaçlarım olabiliyor her zaman sen benim yanımda olamıyorsun' dedi" diyerek yardım istedi.

Konuşmasına devam eden Ezmeci, "Bu, erkeklerde ergenlikten beri gelen alışkanlık süreci olarak devam ediyor. Orada farklı fantezisel şeyler görüyorlar, kendilerini rahatlatma amacıyla kullandıkları bir eyleme, alışkanlığa dönüşüyor. Erkeklerin sohbet alanları futbol, para, cinsellik alanları üzerinde dönüşür " ifadelerini kullandı.

Konunun aldatmayla ilişkisini anlatan Ezmeci, "Bizim için, iletişim varsa aldatmaktır. Terapistler, bu videoları karı koca izleyerek cinsel hayatlarını renklendirdiklerini söylüyorlar. Kendinizi üzmeyin diye söylüyorum, erkekler yüzde 99 oranda bu videoları izliyor" şeklinde konuştu.

Haberler.com - Yaşam

Hayatta Her Şey Var, Esra Ezmeci, Nur Viral, Beyaz Tv, Yaşam, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (4)

Gökhan Gül:

Bunu normal bir alışkanlıkmış gibi göstermek,normalleştirmek ne kadar doğru bir davranış !!! yazıklar olsun !!! çıkmış bir de orda yorum yapıyor üzülmeyin diyor. Umarım arayan hanım arkadaş yorum yapan kadının söylediklerini ciddiye almaz.Kocasına bunlara bakmanın haram olduğunu,normal olmadığını, hesabını veremiyeceği şeyler yapmaması gerektiğini söylemeli arayan hanım arkadaş.

Rasim Hayirsever :

huylu huyundan vazgecemez,,senin derdinde beraber bakamadigindan ellam...

murat doğan:

iyice zıvanadan çıktı bu dünya

Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title