Haberler

Bodrum'da dilencilik ve seyyar satıcılık denetimleri

Son Güncelleme:
Abone Ol

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından dilencilik ve seyyar satıcılık faaliyetlerine yönelik denetimler gerçekleştirildi. Denetimler sonucunda 31 kişiye toplam 19 bin 127 lira ceza kesildi.

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından mahalle ve caddelerde dilencilik ve seyyar satıcılık faaliyetlerine yönelik denetimler yapılıyor.

Zabıta ekipleri ve İlçe Emniyet Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirilen çalışmalar çerçevesinde 24-25-26 Ağustos tarihlerinde Çarşı Mahallesi Cevat Şakir Caddesi, Kale Caddesi, Neyzen Tevfik Caddesi ve Kumbahçe Mahallesi Cumhuriyet Caddesinde izinsiz seyyar satıcılık ve dilencilik faaliyeti gerçekleştiren şahısların tespiti yapıldı. Polis Merkezi Amirliğine teslim edilen şahıslara adli işlem başlatıldı.

Toplam 31 kişiye 19 bin 127 lira ceza

Bodrum'un daha güvenilir bir yer olmasını sağlanmaya yönelik yürütülen denetim çalışmalarında ekipler, dilencilik ve seyyar satıcılık faaliyetlerine yönelik uygulamalarda toplam 31 kişiye 19 bin 127 Lira idari para cezası kesildi.

Zabıta ekipleri ile İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin Bodrum genelinde denetimleri devam edecek. - MUĞLA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Emniyet Müdürlüğü Hisarcık Zabıta Bodrum 3. Sayfa Yaşam Güncel Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title