Yardım isteyen vatandaşın Valilik'ten 12 bin TL aldığı ortaya çıktı - Haberler
Haberi Paylaş

Yardım isteyen vatandaşın Valilik'ten 12 bin TL aldığı ortaya çıktı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Gaziantep'te, epilepsi hastası çocuğunun tedavisi için 4 gündür hastane köşelerinde yatıp kalktığını iddia eden görme engelli şahsa, valiliğin 12 bin liralık yardım yaptığı öğrenildi. Şahıs, valilik tarafından yapılan yardımlara rağmen, hayırseverlere ve yetkililere seslenmişti.

Diyarbakır'da yaşadığını belirterek epilepsi hastası çocuklarının tedavisi için Gaziantep'e geldiğini ve buradan da Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne sevk edildiğini iddia eden Şehmus Yağmur'un, valilik tarafından yapılan yardımlara rağmen, hayırseverlere ve yetkililere seslenmişti.

TEDAVİ VE YOL PARASI VERİLDİ

Yağmur'un bu çağrısına bir çok hayırsever destek olmaya çalışırken Gaziantep Valiliği'nin ise şahsa 10 bin lira tedavi yardımı, 2 bin lira ise yol parası ödediği ortaya çıktı. İki gözü de hiç görmeyen Yağmur'un, ayrıca engelli maaşı da aldığı belirlendi.

YARDIMLARA RAĞMEN PARA İSTEDİ

Yapılan yardımlara rağmen şahsın, engel durumunu da kullanarak hastane köşelerinde para istemeye devam etmesi ise tepki çekti.

İhlas Haber Ajansı / Said Vakkas Yağcı - Son Dakika Haberleri

Türk Lirası, Gaziantep, epilepsi, 3. Sayfa, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (44)
Şenay:12 bin az mı... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
k:tedaviler devlet hastanelerinde zaten bedava adamada 12000 tl harçlık vermişler git gel yol parası tedavi için değil devleti niye suçluyorsunuz hepiniz bilmiyormu 18 yaşına kadar olan çocuklar ücretsiz muayene ve tedavi ediliyor Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Mustafa:Adama 12binlira vermişler habere bak 12 bin o çok para ayıp ayıp Adamın aldığı aylık gıda parasına ancak yetiyordur Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm 44 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title