Vodofone Arena Yakınındaki Patlamanın Nedeni Belli Oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Vodofone Arena Yakınındaki Patlamanın Nedeni Belli Oldu

Haberler.com - Haberler | Güncel

İstanbul Beşiktaş'ta bulunan Vodofone Arena yakınındaki patlamanın nedeninin çevik kuvvet polislerine yönelik bir terör saldırısı olduğu ortaya çıktı.

İstanbul Beşiktaş'ta bulunan Vodofone Arena yakınında büyük bir patlama meydana geldi. Patlama Beşiktaş- Bursaspor maçının dağılması sırasında meydana geldi.

SALDIRI ÇEVİK KUVVETE YAPILDI

NTV yayınına bölgeden bağlanan Özgür Yılmaz, patlamanın bir araçla gerçekleştirildiği ve stada yakın bir bölgeye konuşlanan çevik kuvvet polislerinin beklediği bölgede gerçekleştiğini ifade etti. Yılmaz ayrıca patlama sonrası 20'ye yakın çevik kuvvet polislerinin yaralandığını ve hastanelere kaldırıldığını söyledi.

SOYLU: SALDIRI TERÖR SALDIRISI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise "Maçın hemen çıkışında Bursaspor taraftarının dağıldığı çıkışta, taraftarlar dağıldıktan sonra çevik kuvvet polisimizin olduğu noktada bir bombalı araç olduğu değerlendiriliyor." diyerek saldırının bir terör saldırısı olduğunu söyledi.

Vodofone Arena Yakınındaki Patlamanın Nedeni Belli Oldu

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Özgür Yılmaz, Bursaspor, Beşiktaş, İstanbul, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title