VEYSİ KAYNAK HABERLERİ

Veysi Kaynak haber, Veysi Kaynak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Veysi Kaynak

Veysi Kaynak

Doğum Yeri Kahramanmaraş / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1962 -

Veysi Kaynak Kimdir ?

Veysi Kaynak (d. 1 Ocak 1962; Kahramanmaraş), Türk Avukat, siyasetçi ve Başbakan yardımcısı. Veysi Kaynak 1 Ocak 1962 tarihinde Kahramanmaraş'ta Yusuf Kenan ve Sıdıka Kaynak çiftinin çocuğu olarak doğdu. 1981 yılında Kahramanmaraş İmam hatip lisesi'ni bitirmesinin ardından 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Veysi Kaynak: Veysi Kaynak'ın Acı GünüVeysi Kaynak 15.5.2019
Veysi Kaynak 10.2.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Açıklaması
Artık uyuyan devin uyandığını ifade eden Ünal, şöyle konuştu: "Tek millet, tek bayrak, tek vatan ve tek devlet diyoruz. Bunları koruyan, bunlara sahip çıkan herkes bizim kardeşimizdir diyoruz. Hangi siyasi görüşe mensup olursa olsun, hangi inanca sahip olursa olsun, bunlara sahip çıkan, koruyan herkes bizim kardeşimizdir. ve işte Türkiye şimdi değişim bütün gücüyle geldiğinde 200 yıl sonra artık değişimi yöneten bir ülke. ve siz duyguyla fikir arasında şurada durmalısınız gençler. Heyecan güzeldir, genç demek zaten heyecan demektir. Biz gence delikanlı deriz, kanı deli akan ama tam da bu yaşlarda inşa edilen bir fikir. Eğer fikir olmadan duygu olursa duygu istikameti kaybettirir insana. O yüzden duygunun arkasına mutlaka büyük bir tefekkürü inşa etmek gerekir." Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlerin kitap okuması için partinin ilgili birimlerine görev verdiğini aktaran Ünal, şunları söyledi: "Bizim çok iyi mühendislere ihtiyacımız var, bizim çok iyi bilgisayar programcısına, program ve bilgisayar yazılımı yapan beyinlere ihtiyacımız var. Bizim çok iyi öğretmenlere ihtiyacımız var. Bizim çok iyi sosyal bilimcilere ihtiyacımız var. Biz 200 yılı kaybettik, bir 200 yılı daha kaybedemeyiz. Bugün sistematik olarak özgüvenimize saldırıyorlar ve bunu bizim içimizdekiler yapıyorlar. Dönüp ne diyorlar, 'Bak adam Mars'a roket gönderdi, biz ne yapıyoruz?' Özgüven saldırısı bu." "Bu vatana en büyük ihanet olacaktır" Eski Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak da Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin değerlendirmede bulundu.
Veysi Kaynak 12.9.2017
Şehirde Ne Varsa Kırsala da Aynısını Yapıyorlar"
Eski Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, kırsal bölgedeki Yusufhacılı Mahallesi'ndeki sosyal tesisin açılışında yaptığı konuşmada, köy statüsünden mahalleye dönüşen bölgelerin eksiklerinin bir bir giderildiğini söyledi.
Veysi Kaynak 20.7.2017
Hakan Çavuşoğlu Görevi, Kaynak'tan Devraldı
Çavuşoğlu, Başbakanlıkta düzenlenen devir teslim töreni ile görevi Veysi Kaynak'tan devraldı.
Veysi Kaynak 20.7.2017
Dha Ankara-    Başbakan Yardımcılığına Atanan Hakan Çavuşoğlu, Görevi Veysi Kaynak'tan Devraldı
Başbakan Yardımcılığına atanan Hakan Çavuşoğlu, görevi Veysi Kaynak'tan devraldı.
Veysi Kaynak: Gündem Özeti / 20 Temmuz 2017Veysi Kaynak 20.7.2017
Veysi Kaynak 19.7.2017
Veysi Kaynak: "Yeni Kabinemiz Vatanımıza ve Milletimize Hayırlı Olsun"
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Veysi Kaynak, “Yeni kabinemiz vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun. Rabbim utandırmasın” dedi.
Veysi Kaynak 19.7.2017
Kahramanmaraş'ta Veysi Kaynak Üzüntüsü
BAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak'ın kabine dışı kalması, Kahramanmaraşlılar tarafından üzüntüyle karşılandı.
Veysi Kaynak: Yeni Kabinede 6 İsim Çizik YediVeysi Kaynak 19.7.2017
Veysi Kaynak 18.7.2017
İstanbul'daki Şiddetli Yağış
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, İstanbul'daki şiddetli yağışın ardından, İstanbul AFAD, Büyükşehir Belediyesi, itfaiye, Yol Bakım Onarım Dairesi, ilçe belediyeleri ve İSKİ ekiplerince 7 bin 882 personel, bin 616 araç, 514 motopomp, 447 dalgıç pompa ve 505 jeneratör ile müdahale ve...
Veysi Kaynak 14.7.2017
Beşeri Afetler ve 15 Temmuz" Paneli
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Şunu asla unutmayalım; Bu örgüt habis bir örgüttür, bu örgüt zehirli bir örgüttür, bu örgüt sadece devlet düzenimize değil, inancımıza da zarar veren bir örgüttür.
Veysi Kaynak 14.7.2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak'tan Fetö Değerlendirmesi
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, yargılanan sanık askerlerden Astsubay Gökhan Güçlü’nün üzerinde kahraman anlamına gelen ’hero’ yazılı tişörtle duruşmaya gelmesine ilişkin, “Şimdi Türk yargısı önünde adalete hesap veriyorlar ama küstahlıklarını izliyorsunuz değil mi?
Veysi Kaynak 11.7.2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak, Kahramanmaraş'ta
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla şehitlikleri ziyaret ederek, karanfil bıraktı.
Veysi Kaynak 11.7.2017
Veysi Kaynak: Bu Millet Top Mermisine Göğsünü Siper Etmeyi Bilmiştir
BAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, 15 Temmuz'da milletin büyük bedeller ödediğini belirterek, "Bu millet top mermisine, tank atışına, uçak bombasına göğsünde siper etmeyi bilmiştir" dedi.
Veysi Kaynak 11.7.2017
Dha Yurt Bülteni-12
1)VEYSİ KAYNAK: BU MİLLET TOP MERMİSİNE GÖĞSÜNÜ SİPER ETMEYİ BİLMİŞTİRBAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, 15 Temmuz'da milletin büyük bedeller ödediğini belirterek, "Bu millet top mermisine, tank atışına, uçak bombasına göğsünde siper etmeyi bilmiştir" dedi.
Veysi Kaynak 11.7.2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak Açıklaması
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "15 Temmuzların bir daha tekrarlanmaması için bu habis yapıyla mücadele en son ferdi kalıncaya kadar sürdürülecektir.
Veysi Kaynak 9.7.2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak: "Türkiye Sınırları Her Birimizin Namusudur ve O Sınırları Asla...
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Türkiye sınırları her birimizin namusudur ve o sınırları asla çiğnetmeyiz.
Veysi Kaynak 9.7.2017
Yemen'e İnsani Yardım Taşıyan Gemi Yola Çıktı
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, uğurlama töreninde yaptığı konuşmada, Türk Kızılayı, AFAD ve Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığının (TİKA) dünyada insani ve kalkınma yardımlarını en iyi yapan kuruluşlar olarak öne çıktığını belirtti.
Veysi Kaynak 9.7.2017
Veysi Kaynak'tan 'Afrin' Tepkisi: Türkiye, Hak Edene Cezasını Verir
BAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, Suriye'nin terör örgütü PYD'nin bulunduğu Afrin'den Türkiye'ye yönelik taciz atışlarına tepki göstererek, "Bu atışları yapanlar ve bunların arkasındaki maşayı kullananlar bilmelidirler ki Türkiye asla bunlara müsamaha ile bakamaz. Türkiye, hak edene cezasını verir.
Veysi Kaynak 9.7.2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak Açıklaması
KAHRAMANMARAŞ (AA) - Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Türkiye sınırları her birimizin namusudur ve o sınırları asla çiğnetmeyiz.
Şu an buradasınız: Veysi Kaynak Haberleri | Veysi Kaynak Kimdir - Haberler - Veysi Kaynak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Veysi Kaynak kimdir, hayatı ve biyografisi. Veysi Kaynak'ın Acı Günü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.5.2020 01:21:00. #1.15#
title