VECDİ GÜNDOĞDU HABERLERİ

Vecdi Gündoğdu haber, Vecdi Gündoğdu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vecdi Gündoğdu

Vecdi Gündoğdu

Doğum Yeri Kırklareli / Türkiye
Doğum Tarihi 15.1.1969

Vecdi Gündoğdu Kimdir ?

15 Ocak 1969'da Kırklareli'nde doğdu. Baba adı Salih, anne adı Fikriye'dir. Serbest Ticaret; Orta Öğrenim. Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli Merkez İlçe Başkanlığı ve İl Başkanlığı yaptı. 27. dönem CHP Kırklareli milletvekili adayıdır. Gündoğdu, evli ve 1 çocuk babasıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Vecdi Gündoğdu - 31.08.2021
1 Eylül Dünya Barış Günü
CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, 1 Eylül Dünya Barış Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Vecdi Gündoğdu - 28.08.2021
30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru
CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Vecdi Gündoğdu - 27.08.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Kortej eşliğinde festival alanına giden CHP Kırklareli Milletvekilleri Türabi Kayan, Vecdi Gündoğdu, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Özalp ve diğer protokol üyeleri festival ateşini yaktı.
Vecdi Gündoğdu - 03.08.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası'nı (KTSO) ziyaret etti.
Vecdi Gündoğdu - 07.06.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum Başkanlığında Kocaeli'nde Marmara Denizi Eylem Planı Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi.
Marmara Belediyeler Birliğince Kocaeli'de düzenlenen Marmara Denizi Eylem Planı Koordinasyon Toplantısı, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum, Valimiz Sayın Aziz Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Emin Birpınar, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Bursa Valisi Yakup Canbolat, İstanbul Milletvekili Eyüp Özsoy, Ankara Milletvekili Sadir Durmaz, Kocaeli Milletvekilleri; İlyas Şeker ve Cemil Yaman, Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı, Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, İzmir Milletvekili Murat Bakan, TBMM Çevre Komisyon Başkanı Muhammet Balta, TBMM Çevre Komisyon Başkan V.
Vecdi Gündoğdu - 01.04.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, "Gaziantep'in sektörel ihtiyaçları", CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, "Kırklareli'nin sorunları", AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, "gazetecilerin sorunları ve internet medyası" konularında gündem dışı konuştu.
Vecdi Gündoğdu - 24.03.2021
İklim değişikliği ve kuraklıkla mücadele için kurulan komisyonda görev alacaklar belli oldu
Komisyonun başkanlığına AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, başkanvekilliğine AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, sözcülüğüne AK Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, katipliğine MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu, üyeliklerine ise MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş, AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun, HDP İstanbul Milletvekili Oya Ersoy, CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, İYİ Parti Mersin Milletvekili Behiç Çelik, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, HDP Şırnak Milletvekili Hüseyin Kaçmaz seçildi.
Vecdi Gündoğdu - 18.03.2021
Son dakika haber | 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü
Bizler Çanakkale'deki kahramanların evlatları olarak onların şanına, şerefine ve mücadelesine mirasçı olarak, istiklalimiz ve istikbalimiz için en ön saflarda koşmaya devam edeceğiz." CHP Kırklareli milletvekili Gündoğdu CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106.
Vecdi Gündoğdu - 03.12.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulu'nda
CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, 18 yıllık AK Parti iktidarlarının, uyguladığı çevre politikalarıyla sürdürülebilir yaşamı görmezden geldiğini öne sürdü.
Vecdi Gündoğdu - 09.11.2020
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Vecdi Gündoğdu - 08.11.2020
Lüleburgaz'ın kurtuluşunun 98. yıl dönümü
Törene, CHP Kırklareli Milletvekilleri Vecdi Gündoğdu ve Türabi Kayan ile siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Vecdi Gündoğdu - 29.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor
Büyük bir medeniyetin mirasçısı olan devletimiz, kurulduğu günden bu yana hızla büyümüş ve özellikle son yıllarda kimsenin hayal dahi edemeyeceği dev projeleri hayata geçirmiş, devletimiz ve milletimiz iş birliği içinde dünyanın en güçlü ekonomisine ve ordusuna sahip ülkeler arasına girmeyi başarmıştır." Törene AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu protokol üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile siyasi parti temsilcileri katıldı.
Vecdi Gündoğdu - 29.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Vecdi Gündoğdu - 22.10.2020
KOBİ'lerle ilgili rapor hazırlanacak
CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, CHP Genel Merkezi tarafından KOBİ'lerin sorunlarının ele alındığını bir rapor hazırlanacağını belirtti.
Vecdi Gündoğdu - 26.09.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Milletvekili Gündoğdu'dan ziyaret CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, Kırklareli Kent Konseyi'ni ziyaret etti.
Vecdi Gündoğdu - 19.09.2020
19 Eylül Gaziler Günü
Törene, CHP Milletvekili Vecdi Gündoğdu, 55.
Vecdi Gündoğdu - 09.09.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Törene, CHP Milletvekili Vecdi Gündoğdu, Merkez İlçe Başkanı Özgür Uygul ile partililer katıldı.
Vecdi Gündoğdu - 09.09.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, CHP'nin 97. kuruluş yıl dönümünü dolayısıyla mesaj yayınladı.
Vecdi Gündoğdu - 18.08.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Milletvekili Gündoğdu'dan KTB'ye ziyaret CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, Kırklareli Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.
Vecdi Gündoğdu - 16.07.2020
Son dakika haber... CHP'li vekillerden doğal afetlerden etkilenen çiftçilere destek çağrısı
Sarıbal, partisinin Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu ve Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel ile Mecliste basın toplantısı düzenledi.
Vecdi Gündoğdu - 19.05.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Trakya'da kutlanıyor
Törene CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Arda Kolcular ile bazı kurum müdürü katıldı.
Vecdi Gündoğdu - 13.05.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, Demirköy'de ziyaretlerde bulundu.
Vecdi Gündoğdu - 06.03.2020
8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne doğru
CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Vecdi Gündoğdu - 24.02.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
CHP Kırklareli İl Başkanlığına Alaaddin Güncer seçildi CHP Kırklareli İl Başkanlığı 37. olağan kongresi gerçekleştirildi. Bir düğün salonunda saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan kongrede, il başkanlığına aday olan Aladdin Güncer, Özgür Kaya ve İbrahim Özkök listelerini divana teslim etti. Aday tanıtım konuşmalarının ardından gerçekleştirilen seçimde, 476 delegeden 464'ü oy kullandı. Seçimde 281 oy alan Güncer İl başkanlığına seçilirken, Özkök 144 ve Kaya ise 37 oy aldı. Seçimde 2 oy da geçersiz sayıldı. Kongreye CHP Kırklareli Milletvekilleri Türabi Kayan ve Vecdi Gündoğdu ile birlikte ilçe, belde başkanları ve partililer katıldı.
Vecdi Gündoğdu - 22.01.2020
GMG Kırklarelispor'un kupada çeyrek finale yükselmesi kentte sevinç yaşattı
CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu ise tarihinde ilk kez çeyrek finale yükselen Kırklarelispor'un başarısı ile gururlandıklarını belirtti.
Vecdi Gündoğdu - 30.12.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
Kongreye, CHP Kırklareli Milletvekilleri Türabi Kayan, Vecdi Gündoğdu, Belediye Başkanı Murat Gerenli, CHP Kırklareli İl Başkanı Tayfun Okan Çobancık ile partililer katıldı.
Vecdi Gündoğdu - 25.12.2019
Milletvekili Gündoğdu, 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü'yü andı
CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü'yü vefatının 46'ncı yılında saygı ile andı.
Vecdi Gündoğdu - 03.12.2019
3 Aralık Engelliler Günü
CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.
Vecdi Gündoğdu - 23.11.2019
24 Kasım Öğretmenler Günü'ne doğru
CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Vecdi Gündoğdu Haberleri | Vecdi Gündoğdu Kimdir - Haberler - Vecdi Gündoğdu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Vecdi Gündoğdu kimdir, hayatı ve biyografisi. KIRKLARELİ - Gaziler Günü nedeniyle tören düzenlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 13:31:12. #1.13#

title