Van/erciş: Van'da Yerel Yönetimler

Van/erciş: Van'da Yerel Yönetimler

Van'ın Erciş Belediye Başkanlığı Tarafından Düzenlenen 'Geleneksel 3. İftar Yemeği'nde Kurumda Çalışan 300 Personel Erciş Öğretmenevi'nde Bir Araya Geldi.

Van/erciş: Van'da Yerel Yönetimler

Van'ın Erciş Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Geleneksel 3. İftar Yemeği'nde kurumda çalışan 300 personel Erciş Öğretmenevi'nde bir araya geldi.

İftar yemeği öncesi personele hitaben bir konuşma yapan Erciş Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, göreve geldikleri 3. yılda yine belediye çalışanlarıyla yemekle de olsa bir araya gelmenin mutluğunu yaşadığını söyledi. İlçenin hak ettiği noktaya gelmesinde personel gayretinin büyük olduğunu belirten Çiftçi, çalışmayan kurum amirinin başarılı olmasının mümkün olmayacağının önemine değindi. Elinden geldiği kadarıyla belediye çalışanlarının özlük haklarının ödenmesi konusunda kurumun mali durumunu seferber ettiğini anlatan Çiftçi, "Bu yıl içinde yapmış olduğumuz çalışmalardan ötürü hepinize teşekkür ediyorum. Ne olursa olsun personeli çalışmayan bir kurumun veya kurum amirinin başarılı olması mümkün değildir. Bu manada ben sizlerden memnunum. Şehrin bir adım daha ileriye gitmesi noktasında bana yardımcı oldunuz ve oluyorsunuz. Gelecek Ramazan Bayramı'nızı şimdiden yürekten kutluyorum" dedi.

Konuşmanın ardından iftar yemeğini yiyen 300 belediye personeli Başkan Çiftçi ile tokalaşarak işlerinin başına gitti.

Kaynak: İHA