Vali Mayda'dan İl Genel Meclisi Üyelerine Yemek

Vali Mayda'dan İl Genel Meclisi Üyelerine Yemek

Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, yerel seçim öncesi son toplantısını gerçekleştiren İl Genel Meclisi üyelerine veda yemeği verdi.

Vali Mayda'dan İl Genel Meclisi Üyelerine Yemek

Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, yerel seçim öncesi son toplantısını gerçekleştiren İl Genel Meclisi üyelerine veda yemeği verdi.

İl Özel İdaresindeki sosyal tesiste düzenlenen yemeğe, AK Parti Milletvekili Kemalettin Aydın, İl Genel Meclisi Başkanı Sebahattin Çobanoğlu, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Genel Sekreter Yardımcıları Bayram Akçay, Selahattin Kocaman, İl Genel Meclisi üyeleri ve Özel İdare birim müdürleri katıldı.

Törende konuşan Vali Mayda, yaklaşık 2,5 yıl birlikte çalıştığı İl Genel Meclisi üyeleri ile ekip çalışması içinde Gümüşhane'nin her bir köşesinde güzel hizmetlere imza attıklarını söyledi.

Başarının bir ekip çalışmasının sonucu ortaya çıktığını ifade eden Vali Mayda, farklı partilerden üyeleri olan İl Genel Meclisinde her üyenin uyum içinde çalıştığını, bunun sonucunda da ortaya güzel tabloların çıktığını dile getirdi.

Milletvekili Aydın ise basın aracılığı ile birçok kez teşekkür ettiği İl Genel Meclisi üyelerine bu kez bire bir teşekkür ederek, "Yerinde yönetim, yerel yönetim örneğini çok iyi gösteren bir ilde sizlerle beraber çalışmaktan dolayı çok mutluyum" dedi.

Bütün meclis üyelerinin Gümüşhane'ye hizmet etme sevdasıyla görev yaptığını vurgulayan Aydın, "O hizmetler devam edecektir. Birlik ve beraberliğinizden dolayı sizlere teşekkür ediyor, milletin sizlerden memnuniyetini kendi şükranlarımı ekleyerek sunmak istiyorum. Hepinizden Allah razı olsun" ifadelerini kullandı.

İl Genel Meclisi Başkanı Çobanoğlu da 5 yıllık görev süresini doldurduklarını belirterek, bu süre içerisinde Gümüşhane ve ilçelerinde hep birlikte güzel hizmetlere imza attıklarını söyledi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, İl Genel Meclisinin toplantılarına kendisinin de katıldığını, alınan kararların büyük çoğunluğunun oy birliğiyle alındığını kaydederek, "Bizim yatırımlarımıza desteklerini esirgemeyen İl Genel Meclisi üyelerimizin hepsine tek tek teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Program sonunda Vali Mayda ve Milletvekili Aydın, İl Genel Meclisi üyelerine bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi verdi. - Gümüşhane

Kaynak: AA