Vali Güvençer Konuklarını Ağırladı - Haberler
Haberi Paylaş

Vali Güvençer Konuklarını Ağırladı

Vali Güvençer Konuklarını Ağırladı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Manisa Masterler Sportif Faaliyetler ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Sebahattin Kayhan ve Yönetimi ile Manisa Yeniden Bir Yaşam Derneği Başkanı Funda Demirel ve Yönetimi Vali Mustafa Hakan Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Manisa Masterler Sportif Faaliyetler ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Sebahattin Kayhan ve Yönetimi ile Manisa Yeniden Bir Yaşam Derneği Başkanı Funda Demirel ve Yönetimi Vali Mustafa Hakan Güvençer'e nezaket ziyaretinde bulundu.

Yaptıkları sportif çalışmalar ve katıldıkları turnuvalar hakkında bilgi veren Manisa Masterler Sportif Faaliyetler ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Kayhan ve beraberindeki heyet, Vali Güvençer'e yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Yeniden Bir Yaşam Derneği Başkanı Funda Demirel, ziyarette yaptığı konuşmada, derneklerinin faaliyetleri hakkında bilgi vererek, hedef kitlelerinin dezavantajlı gruplar olduğunu ifade etti. Başta kadınlar olmak üzere, engelliler, çocuklar gibi devletin dezavantajlı kabul ettiği kim varsa onlara yönelik faaliyetlerde bulunduklarını, bu kapsamda eğitim çalışmaları, el sanatları kursları, sanatsal faaliyetler düzenlediklerini söyledi.

Vali Güvençer de ziyaretler nedeniyle konuklarına teşekkür ederek yaptıkları çalışmalar konusunda başarılar diledi. - MANİSA

Vali Güvençer Konuklarını Ağırladı

Vali Güvençer Konuklarını Ağırladı

Vali Güvençer Konuklarını Ağırladı

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Funda Demirel, Vali Güvençer, Kayhan, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title