Utandıran Sevişme Sahnesi

Utandıran Sevişme Sahnesi

Reyting rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl'da ekrana kilitlenen izleyiciyi utandıran bir sahne yaşandı.

Utandıran Sevişme Sahnesi

Yeni sezonun ilk bölümünün yayınlanmasıyla reyting rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl'da ekrana kilitlenen izleyiciyi utandıran bir sahne yaşandı.

Şehzade Mustafa'nın odasına gelen cariyelerden biriyle beklenmedik sevişmesi izleyicilerden tepki topladı.

Sevişme sahnesinin ardından Twitter'da binlerce tepki twiti atıldı. Twitter kullanıcılarından bir çoğu ise "Ailecek muhteşem yüzyıl izlerken, aniden çıkan sevişme sahnesinde başka bi şeyle ilgileniyormuş gibi yapanlar" diyerek tepkilerini dile getirdi.

HÜRREM SULTAN HAREM YÖNETİMİNİ ALDI

Geçen sezon'da en son yaptığı oyun ile mahidevranı tuzağa düşürerek oğlunun yanına gönderilmek üzere Sultan süleyman tarafından az edildi. Hürrem sultan haremi yönetmesi için hünkar'dan emir aldı. İlk iş olarak hediyeler ile zaferini kutladı. Daha sonra valide sultan dairesini almak için çalışmalarına başladı fakat Haznedar buna engel oldu. Hürrem hesabını sormak için haznedarın yanına gitti..Ama karşısında hatice sultanın yokuşuna karşı neler yapacak belli değil.

ŞEHZADE MUSTAFA MANİSA'DA

Şehzade Mustafa manisa'ya gider gitmez aynı babası gibi genç yaşta kendini kanıtladı. Gelir gelmez rüşvet yiyen ağa'yı yargılatmak üzere kadıya gönderdi. Bu şekilde Şehzade mustafa kendini kanıtlamış oldu.

SARAYA AFİFE HATUN GELİYOR

Gülfem hatun görevinden istifa etmesinden sonra yerine Sultan Süleyman'ın süt annesi Afife sultan geliyor. Kendisinden valide sultan bile çekindiğini öğrenen Hürrem çılgına döndü. Hürrem sultan hem hatice sultan hem Mahivdevrana karşı nasıl bir savaş verecek şimdiden merak ediliyor.

Muhteşem yüzyıl'da Hürrem hakimiyeti nereye kadar gidecek. Mahidevran sultan manisa'ya dönecek mi? Pargalı'nın akibiyeti ne olacak? bu soruların cevabını bir sonraki bölüm'de göreceğiz.