ÜNLÜLER 5 GÜNDE İNGİLİZCE KONUŞTULAR

ÜNLÜLER 5 GÜNDE İNGİLİZCE KONUŞTULAR

  İLANDIR
28.08.2012 11:19 | Son Güncelleme: 26.04.2013 10:08
ÜNLÜLER 5 GÜNDE İNGİLİZCE KONUŞTULAR

Sizde hemen arayın ünlüler kervanına katılın, bayramdan sonra İngilizce konuşmaya başlayın

Sanat camiasının ünlü isimleri Nurgül Yeşilçay, Ziynet Sali, Demet Akbağ, Mehmet Aslantuğ ve Ebru Şallı ortak dertleri olan ingilizceyi 5 Günde İngilizce' de çözdüler. 

ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Bakanlardan CEO'lara, profesörlerden gazetecilere ve iş adamlarına uzanan binlerce referansı olan 5 Günde İngilizce programları Sadece yetişkinlerin (25 yaş üzeri) kabul edildiği, 5 gün süreli  09:00-18:00 saatleri arasında uygulanıyor. Ünlüler, sanat ve iş camiasının yanısıra siyasetçiler de 5 günde ingilizce programlarının en iyi takipçileri. 5 günde ingilizce Alta Eğitim tarafından yurt dışından getirtilmiş, Unesco ve Münih Üniversitesi(LMU) tarafından onaylı program, Ülkemizde 11 yıldır sadece Alta Eğitim A.Ş. tarafından marka tescilli olarak sunuluyor.  

İstanbulda üç merkezde şubeleri var Kendi binalarındaki Alta Plaza Beşiktaş-Yıldız, Cadebostan-Bağdat Caddesi ve Bakırköy-Capacity AVM karşısındaki merkezleri her hafta her seviyede eğitimler veriyor. 

Alta Eğitim A.Ş. de, 5 Günde İngilizce eğitimleri için yer bulmak biraz zor, yaz kayıtları kapanıyor hemen iletişime geçerseniz dil uzmanları çok ilgililer. Fiyatları da çok uygun; ayda 225 TL taksitle! 

www. 5gundeingilizce . com yada 444 54 86'dan ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarını unutmanız da zor; 444 5 GÜN yani 444 54 86. 

Sizde hemen arayın ünlüler kervanına katılın, bayramdan sonra İngilizce konuşmaya başlayın. 

iletişim için tıklayınız. 

Kaynak: Haberler.Com

Manşet Haberler

title