Kalp Krizi Geçirerek Hastaneye Kaldırılan Mustafa Topaloğlu'ndan Sevindiren Haber: Durumu İyiye Gidiyor

Kalp Krizi Geçirerek Hastaneye Kaldırılan Mustafa Topaloğlu'ndan Sevindiren Haber: Durumu İyiye Gidiyor

Kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan ünlü türkücü Mustafa Topaloğlu'ndan iyi haber geldi. Yoğun bakıma alınan Topaloğlu'nun menajeri, sanatçının durumunun iyiye gittiğini söyledi.

Kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan sanatçı Mustafa Topaloğlu'ndan sevindiren haber geldi. Kalbine stent takılan sanatçının menajeri Fatih Dal, "Büyük riski atlattı. Müşahede altında tutulacak bir süre. Genel durumu iyi" dedi.

KALP DAMARLARINDA TIKANIKLIK TESPİT EDİLDİ

Sabah saatlerinde rahatsızlanarak Kadıköy'de bulunan Dr. Siyami Hersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan sanatçı Mustafa Topaloğlu'nun kalp krizi geçirdiği ortaya çıktı. Kalbinde bulunan damarların tıkandığı tespit edilen Topaloğlu'na ilk müdahale burada yapıldı. Kalbine stent takılan ünlü türkücünün müşahede altında tutulduğu öğrenildi.

BİR KAÇ GÜNDÜR RAHATSIZDI

Mustafa Topaloğlu'nun sağlık durumunun hakkında bilgi veren menajeri Fatih Dal, "Birkaç gündür bir rahatsızlığı vardı. Hava değişikliğinden ötürü yorgun olduğunu söylüyordu. Mustafa ağabeyde işleriyle ilgili ciddi bir yoğunluğu var. Bu yoğunluğun oluşturduğu strese bağlı olarak bir kriz yaşandı" şeklinde konuştu.

SEVENLERİNDEN DUA BEKLİYOR

Ünlü türkücünün sevenlerinden dua beklediğini belirten Dal, "Herkese çok selamı var. Herkesten dua bekliyor. İnşallah iyileşerek daha güçlü bir şekilde buradan çıkacak" diye konuştu.

OĞLUNDAN DA DURUMU İLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ

Ünlü türkücünün oğlu Çağlayan Topaloğlu da sosyal medya hesabından babasının durumunun iyiye gittiğini söyleyerek destek olan herkese teşekkür etti.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.