Ünlü Rus İş Adamı Torunun Düğünü İçin Servet Harcadı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Ünlü Rus İş Adamı Torunun Düğünü İçin Servet Harcadı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Dünyaca ünlü Rus iş adamı Valery Kogan, torununun İngiltere'deki düğünü için 3,5 milyon sterlin (16 milyon TL) ödedi.

Rus zengin Valery Kogan, torununun İngiltere'de düzenlenen düğününe servet harcayarak düğün için Mariah Carey ve Elton John'a 3,5 milyon sterlin (16 milyon TL) ödedi. Rus milyarder Valery Kogan, 19 yaşındaki torunu için geceliği bin 450 sterlin olan Londra'daki Landmark Hotel'de gösterişli bir düğün yaptı. Düğünde ABD'li şarkıcı Mariah Carey ve İngiliz şarkıcı Elton John sahne aldı.

1 MİLYON STERLİN FAZLA ÖDEME YAPILDI

Mariah Carey, iş adamının torunu Irene Kogan ve damat Daniel Kevey'in önceki gün yapılan düğününde sahne almak üzere ABD'den İngiltere'ye gitti. Carey'nin düğün için 2,5 milyon sterlin ücret aldığı öne sürüldü. The Sun'ın haberine göre Elton John'a da gece için 1 milyon sterlinden fazla ödeme yapıldı. Elton John, 'Tiny Dancer' adlı şarkısını gelin Irene Kogan için söyledi. Oyuncu Antonio Banderas da düğüne katıldı ve bir konuşma yaptı.

ZENGİN MENÜYÜ SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Albümleri Rusya'da milyonlarca satan Stas Mikhailov ve Filipp Kirkorov gibi pek çok Rus yıldızın da sahne aldığı düğün, Mark Ronson'ın DJ performansıyla sona erdi. Dev bir pastanın kesildiği düğünün davetlileri, zengin menüyü sosyal medyadan paylaştı. Menüde havyarlı levrek, biftek fileto gibi özel yiyecekler dikkat çekti.

Rus yüksek sosyetesini bir araya getiren düğünde, ülkenin müzik, moda ve sinema dünyasından önemli isimler de yer aldı.


Ünlü Rus İş Adamı Torunun Düğünü İçin Servet Harcadı
Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500