Ünlü isimler, Kadir Şeker'in aleyhine konuşan kadına tepki gösterdi
Haberler » Magazin » Ünlü isimler, Kadir Şeker'in aleyhine konuşan kadına tepki gösterdi - Magazin

Ünlü isimler, Kadir Şeker'in aleyhine konuşan kadına tepki gösterdi

Ünlü isimler, Özgür Duran'ı, sevgilisi Ayşe D'yi döverken engellemek istediği sırada çıkan arbedede kalbinden bıçaklayarak öldüren Kadir Şeker'i zor durumda bırakacak açıklama yapan Ayşe D.'ye tepki gösterdi.

Ünlü isimler, Kadir Şeker'in aleyhine konuşan kadına tepki gösterdi

Konya'da Özgür Duran'ı, sevgilisi Ayşe D'yi döverken engellemek istediği sırada çıkan arbedede kalbinden bıçaklayarak öldüren 'in durumu ülkenin gündemine oturdu. Pınar Altuğ, Deniz Akkaya ve Demet Akalın açıklamasında Şeker'i zor durumda bırakacak değişiklik yapan Ayşe D.'ye Instagram hesaplarından sitem etti.

İLK İFADESİNİ DEĞİŞTİRDİ

Konya'da yaşayan ve üniversite sınavına hazırlanan Kadir Şeker, kütüphaneden çıkıp eve gittiği sırada bir parkta, eden Özgür Duran, Ayşe D çiftini gördü. Şeker, kavga eden çiftin yanına gitti ve olaya müdahale etmek istedi ancak arbede yaşandı ve Kadir'in cebinden çıkardığı bıçak Özgür Duran'ın kalbine saplandı. Olaydaki şiddet mağduru kadın Ayşe D. ilk açıklamasındaKadir'in kendisine yardım etmek için geldiğini söylerken son yaptığı açıklamasında "Ben Özgür'le severek birlikte oldum. Onun için üç çocuğumu bıraktım. Olay günü Özgür alkollüydü. Evde kavga ettik. Sonra ben parka gittim. Tek başıma ağlıyordum. Özgür'e 'Aramızdaki sorunu konuşup, halledelim' dedim, yanıma geldi. Bağrışmaya başladık. Özgür kameriyeyi yumrukluyordu" dedi.

ÜNLÜ İSİMLER TEPKİ GÖSTERDİ

Ayşe D.'nin bu ifadesinin ardından gelişmeleri yakından takip eden ünlü isimler sosyal medya hesaplarından isyan etti. Demet Akalın, Pınar Altuğ ve Deniz Akkaya ifade değişikliği karşısında Kadir Şeker'i son derece zor bir durumda bırakan hemcinsleri için şu yorumlarda bulundular:

Deniz Akkaya

"2020 kararımdı, her yerde paylaşılan kötü haberlere yer vermemek, ancak bu olay üzerinden genel bir yorumum olacak. Bir erkek çocuklarını hiçe sayan, bırakan, taciz edilmesine göz yuman kadınlar, benim gözümde kadın değil insan değildir ve insani muameleyi hak etmiyorlar."

Pınar Altuğ Atacan

"Bu nasıl bir şeydir! Gerçekten anlamak imkansız."

Demet Akalın

19 ayrı suçu var ama kötü değil! Kızım seni öldürseydi biz şu an başka şeyler paylaşacaktık. Ah ahh."

NE OLMUŞTU?

Konya'da erkek arkadaşından şiddet gören Ayşe D'ye yardım etmek isteyen Kadir Şeker, yaşanan boğuşma sonrası kadına şiddet uygulayan Özgür Duran'ın ölümüne sebep oldu. Kadir, verdiği ifadesinde kavga eden çifti görünce olaya müdahale etmek istediğini, müdahale edince Özgür Duran'ın kendisine küfürler ettiğini ve saldırdığını akabinde cebindeki bıçağı çıkardığını söyledi. Kadir, verdiği ifadesinde yere düştüğünü Özgür Duran'ın da kendisinin üzerine düştüğünü ve bu olay sonucunda bıçağın kalbine saplandığını söyledi.

Şiddet mağduru kadın Ayşe D, verdiği ilk ifadesinde Kadir Şeker'in kendisine yardım etmek için olay yerine geldiğini söyledi. Ardından ifadesini değiştirerek, "Kavga etmiyorduk. Kadir'in bıçaklamasına gerek yoktu. Özgür'ün 19 suçtan sabıkası olması onu kötü birisi yapmaz. Ben onun için 3 çocuğumu bıraktım. Güzel bir birlikteliğimiz vardı" gibi ifadeler kullandı.


Haber Videosu

: Ünlü isimler, Kadir Şeker'in aleyhine konuşan kadına tepki gösterdi
HABER YORUMLARI (26)

 • KADİRŞEKERİÇİNADALET:
  yarın bi psikopat senin karına bacına kızına yada bacına musallat olur dünyasını dar ederse belki sende kendi adaletini aramaya çalışırsın Adem kardeşim. . . .
 • KAPLAN:
  Cinayet var Millet insann öldürmek ne basitmis, bu gün bu cinayeti işliyen her ne sebepten olursa olsun serbest kalsın diyorsanız işte o zaman cinayetler çoğalır. Sanatçılar yorum sizemi kalmış Adaletlik sizemi kalmış?
 • TOLGA DEMİRTAŞ:
  Meşru müdafaa yapan bu gencin sayın Cumhurbaşkanımız tarafından af edilmesini toplum olarak istiyoruz. Yüz kişiye soralım herkes böyle düşünür. Toplum olarak doğru olanı yapmak zorundayız. Fetö nasıl büyüdüyse bunu fırsat bilen şehir teröristleri de kendilerinde güç bulur büyür. Kadiri affederek, bu yaşananları önlememiz yönünde atılacak adım toplumsal ortak görüş olmalı.
 • ISİMSİZ:
  Yarın birgün çocuk istismarı bile olsa insanlar basim belaya girecek diye karismayacaklar devlet sen adaletli davranki bu millet toplumu ahlaksizlardan korumak için el ele olsun
 • VİCDAN:
  karı koca arasına girmek 3. şahıslar için herzaman başa bela olmuştur. kadir de iyilik yapayım derken arada olayın suçlusu durumuna düştü. belaya alışkın olan bu kadın için değmezmiş. . İnşallah adalet yerini bulurda kadir de boşuna ceza almaz. Allah kurtarsın .
Tüm 26 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler