Ünlü İsimler Famous Cup'ta Yelken Açacak
Haberler » Güncel » Ünlü İsimler Famous Cup'ta Yelken Açacak - Haber

Ünlü İsimler Famous Cup'ta Yelken Açacak

BODRUM'da Marina Yat Kulüp Bodrum'un 24-25 Eylül tarihlerinde düzenlediği 11'inci Famous Cup Yelken Yarışları'nda ünlü isimler, yelken yapmanın keyfini ve heyecanını yaşayacak.

Ünlü İsimler Famous Cup'ta Yelken Açacak

'da Marina Yat Kulüp Bodrum'un 24-25 tarihlerinde düzenlediği 11'inci Famous Cup Yelken Yarışları'nda ünlü isimler, yelken yapmanın keyfini ve heyecanını yaşayacak.


Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) ve Bodrum Marina tarafından Vodafon Red'in katkıları ile düzenlenecek 11'inci Famous Cup yelken yarışları, yelken sporuna ilgiyi arttırarak daha geniş kitlelerle buluşmasını sağlayacak. 2006 yılından bu yana çok sayıda ünlü ismin yer aldığı yarışlara bu yıl Mehmet Aslantuğ, Gani Müjde, Belma Canciğer, Tayanç Ayaydın, Billur Kalkavan, Ece Vahapoğlu, Pascal Nouma, Ersin Korkut, Büşra Pekin, Yonca Evcimik, Zeynep Beşerler, Burak Hakkı, Özlem Kaymaz ve katılacak. İki gün sürecek yarışlarda tekneler IRC gruplarında mücadele edecek. Yelken yarışları, 25 Eylül'de Marina Yat Kulüp Jazz Bar'da düzenlenecek ödül töreni ile sona erecek. Dereceye giren yarışmacılar, ödüllerini aldıktan sonra Fatih Erkoç & Zafer Çebi Orkestrasının şarkıları ve müzik ziyafeti ile yarışın yorgunluğunu atacak.


- Muğla

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler