Ünlü Gazeteci Ayşe Arman, Yatak Pozunu Takipçileriyle Paylaştı!

Ünlü Gazeteci Ayşe Arman, Yatak Pozunu Takipçileriyle Paylaştı!

Haberler.com / Alican YILDIRIM - Haberler | Magazin

Ünlü gazeteci Ayşe Arman, yatak pozunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Yaptığı röportajlarla sık sık gündeme gelen ünlü gazeteci Ayşe Arman, yatak pozunu sosyal medya üzerinde takipçileriyle paylaştı.

"AMAN LAF EDERLER' DEMİŞİM"

Ünlü gazeteci Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafına, "Vayyyy bi @dilanbozyel fotoğrafı buldum. Bende kalmıştı bi gece, bi sürü fotoğraf çekmişti, süssüz, püssüz, Dilan gibi fotoğraflar, objektife bakmayan, sevimlilik yapmayan, gülmeyen fotoğraflar. Paylaşmadığım bi seri buldum. Demek ki, 'Aman laf ederler!' demişim, vazgeçmişim, paylaşmamışım, edebilirsiniz, bu sabah içimden geldi paylaşıyorum. Ben şimdi bu yataktan zıplıyorum ve orman yürüyüşü..." açıklamasını ekledi.

"NE GEREK VAR BU POZA SAYGINLIĞINI KAYBETTİRİYOR"

Ünlü gazeteci Ayşe Arman'ın paylaşımı bazı takipçileri tarafından beğenilirken bazı takipçileri tarafından ise eleştiri yağmuruna tutuldu. Arman'ın bir takipçisi paylaşıma, "Ne gerek var bu poza? Ayşe Arman'ın ihtiyacı mı var? Kadının cinsel obje olmaması için tavır koyan örnek bir kadının kadınlığını ön plana çıkarması saygınlığından kaybettiriyor. Çelişkili bir davranış. Bedeniyle bir yerlere gelmeye çalışan kadın değil." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Ayşe hanım cesaretinizden ötürü sizi tebrik ederim çok güzel poz" yorumunu yaptı.

Ünlü Gazeteci Ayşe Arman, Yatak Pozunu Takipçileriyle Paylaştı!
Haber Yorumları (46)
FENASİ: YANİ BEN İYİ VERİRİM DEMEK İSTEMİŞ. ANLAYANA. . . BENDE TAMAMLARIM. . . ÇUKUR YERLER DOLAR.
ŞAPKACI: SENDE OLAN HERŞEY BAŞKALARINDADA VAR TEK ZANNETME KENDİNİ, SENİN YAPTIĞIN HERŞEYİN DAHA İYİSİNİ BAŞKALARIDA YAPIYOR BUNUDA BİL VE ONLAR BU ÖZELİNİ KİMSEYE GÖSTERİP PAYLAŞMIYOR.
AKYAZILI: Yakında girip çıkanları da paylaşacaklar az kaldı
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title