Uçakta cinsel ilişkiye girdiler, o anları kayda alan yolcu videoyu Twitter'da paylaştı - Haberler
Haberi Paylaş

Uçakta cinsel ilişkiye girdiler, o anları kayda alan yolcu videoyu Twitter'da paylaştı

Haberler.com / Olgun Kızıltepe - Haberler | Dünya

İrlanda Ryanair hava yollarına ait uçakta bulunan bir çift cinsel ilişkiye girdi. Uçakta bulunan başka bir yolcu, o anları telefonu ile çekip Twitter üzerinden paylaştı.

Ryanair hava yollarına ait uçakta bir çift cinsel ilişkiye girdi. Uçakta bulunan başka bir yolcu, o anları telefonu ile çekip Twitter üzerinden paylaştı.

ÇİFTE BİR YAPTIRIM UYGULANMADI

Hava yolu şirketinin kurallarına göre, uçakta ilişkiye giren çiftlerin uçaktan indirilmesi gerekiyordu, ancak çifte herhangi bir yaptırım uygulanmadı. Çiftin, kimseyi umursamadan ilişkiye girmesi diğer yolcuların tepkisine yol açtı.

DİĞER YOLCULAR TEPKİ GÖSTERDİ

Sosyal medyada videoyu izleyen kullanıcılar da çiftin, aile ve çocukların yanında bu tür hareketlerde bulunmasının doğru olmadığını ve çift hakkında gerekli yasal işlemlerin yapılması gerektiğini söyledi. Çiftin, kim olduğu ve hangi seferde cinsel ilişkinin yaşandığı hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

Uçakta cinsel ilişkiye girdiler, o anları kayda alan yolcu videoyu Twitter'da paylaştı
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Olgun Kızıltepe
olgun.kiziltepe@haberler.com Haberler.com - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (40)
Ali Toraman:Dinimiz insanlığın ürneğidir tabi müslümanlar uygulanırsa her insan her duyguya saahiptir insanlarda haya olması lazım ne olursan ol sonuçta bir insansın büyle yapmaması lazım işte büyle insanlar hem bu dünyada hem übür dünyada sorumsuzdur hayvan gibi başı boş yaşıyorlar
Elife Ülker:Utanma diye bir şey kalmamış ki
Abdullah Özdemir:Normaldir din iman yokki.
500
title