TÜRKİYE OMURİLİK FELÇLİLERİ DERNEĞİ HABERLERİ

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Haberleri

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği haber, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 22.10.2021
VakıfBank'tan sürdürülebilirlik atağı
Sürdürülebilirlik atağına geçen VakıfBank, bu kapsamdaki çalışmalarını tek çatı altında toplayarak, 81 ildeki şubelerine "Sürdürülebilir Bankacılık" logosunu ulaştırdı.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 24.08.2021
Trendyol Sepette İyilik Festivali başlıyor
Trendyol, toplumsal sorunların çözümüne katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Sepette İyilik Hareketi'nin birinci yılında Sepette İyilik Festivali'ni düzenliyor.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 14.07.2021
Novartis İlaç iyiliğe adım atıyor
Proje kapsamında ilk olarak, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'nin Help Steps ile iş birliğiyle hayata geçirdiği "1 milyar adım" kampanyasına destek vermek için iyilik hareketi başlatıldı.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 26.03.2021
GittiGidiyor'un Bir İyilik Olsun projesindeki STK mağazası sayısı 14'e ulaştı
"Bir İyilik Olsun" çatısı altında, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı, Temel İhtiyaç Derneği, Tuana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı, İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim Vakfı, Gülmek İyileştirir Derneği, Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı, Tohum Otizm Vakfı, Bir Dilek Tut Derneği, İyi Kalpler Dükkanı, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, Bilim Kahramanları Derneği ve Yeşilay ile birlikte yeni eklenen SosyalBen Vakfı ve Hayata Destek Derneği yer alıyor.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 21.12.2020
Yılbaşı alışverişi için tercih e-ticaret oldu
"Bir İyilik Olsun" sayfasında; Bir Dilek Tut Derneği (Make a Wish), Gülmek İyileştirir Derneği, İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı (İZEV), Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Temel İhtiyaç Derneği (Tider), Tohum Otizm Vakfı, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD), Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (Toçev) ve Yeşilay, ürünlerini GittiGidiyor üzerinden tüm Türkiye'ye sunuyor.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 07.12.2020
Çaycuma'da engelli vatandaşlara akülü sandalyeleri teslim edildi
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD ) Zonguldak Temsilcisi Cem Ünal tarafından Çaycuma ilçesinde üç engelli vatandaşa akülü tekerlekli sandalyeleri teslim edildi.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 05.12.2020
NUN Okulları, engelli bireyler için farkındalık etkinliği düzenledi
NUN Okulları, engelli bireylerin sorunlarına dikkat çekmek, yaşadıkları zorlukları anlamak ve eşit yaşam hakları konusunda farkındalık yaratmak için düzenlediği çevrim içi etkinlikte öğrencilerini, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) Beykoz Şubesi Başkanı Saniye Efe ile buluşturdu.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 26.10.2020
Trendyol'dan "Sepette İyilik Hareketi" projesi
Trendyol, sosyal sorumluluk projesi "Sepette İyilik Hareketi" ile sivil toplum kuruluşlarını desteklemeye devam ediyor.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 16.10.2020
"Şehrin İyi Hali" 6 bin üniversiteli genci bekliyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Murat Göllü, Şehrin İyi Hali projesine gençlerin gönüllülükle tanışması ve bu konuda toplum genelinde farkındalık yaratmak üzere 5 yıl önce 400 genç ile başladıklarını anımsatarak, şunları kaydetti: "Her geçen gün gençlerin projeye olan ilgisinin arttığını görmek bizlere gelecek için umut veriyor. Gençlerimizin STK'larla tanışması ve içinde bulundukları toplumun sorunlarından haberdar olmaları ve çözümün bir parçası olmak için emek harcamaları bizim için çok kıymetli. Beş yılı geride bıraktık ve bu yıl da pandemi nedeniyle projeye ara vermedik. Fiziksel olarak bir araya gelemesek de en azından gönüllülüğün ne olduğunu online da anlatalım, STK'lar kendilerini anlatsınlar ve daha çok gencimizin gönüllülük nedir, nasıl yapılır gibi temel konularla ilgili bilgi sahibi olmalarını sağlayalım istedik. 2020 yılı ile birlikte 14 bin gencin dahil olacağı projeye, bugün binlerce öğrenci ile devam ediyoruz. Kurum içinde Akbanklı Gönüllüler'le başladığımız bu iyilik hareketini Türkiye'nin dört bir yanından gençlerle birlikte sürdürmekten gurur duyuyoruz." 5 Kasım Perşembe gününe kadar başvuruların devam edeceği projelerde yer alacak gençler, Toplum Gönüllüleri Vakfı, TURMEPA, HAYTAP, Yedikule Hayvan Dostları, Tohum Otizm Vakfı, Hayat Sende Derneği, DEM Derneği, Çorbada Tuzun Olsun Derneği, Down Sendromu Derneği, Oyun Atlası Derneği, Bilim Kahramanları Derneği, TİDER, KAÇUV, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, AKUT Doğada Yaşam Derneği ve Gülmek İyileştirir Derneği ile birlikte sokak hayvanlarından engelli bireylere, evsizlik sorunundan devlet korumasında yaşayan çocuklara kadar birbirinden farklı pek çok konuda online etkinliklere katılabilecek.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 13.08.2020
GittiGidiyor'dan "Bir İyilik Olsun" projesi
"Bir İyilik Olsun" sayfasında Bir Dilek Tut Derneği (Make a Wish), Gülmek İyileştirir Derneği, İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı, Temel İhtiyaç Derneği, Tohum Otizm Vakfı, Toplum Gönüllüleri Vakfı, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı ve Yeşilay yaklaşık 250 ürünü GittiGidiyor üzerinden tüm Türkiye'ye sunuyor.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 12.08.2020
Trendyol'dan sivil toplum kuruluşlarına "Sepette İyilik Hareketi" ile destek
Trendyol'un başlattığı dayanışmaya katılmak isteyenler Çocuk Eğitim Derneği (ÇED), Givin, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV), Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Tuvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV), Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD), Tohum Otizm Vakfı, Toplum Gönüllüleri vakfı (TOG), Türkiye Eğitim Gönüllüleri vakfı (TEGV) ve Yeşilay'ın ürünlerinden satın alarak Sepette İyilik Hareketi'ne destek verebilecek.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 08.08.2020
Hakkari'de engelli Erhan'ın yüzü, polis amcalarının sürpriz hediyesiyle güldü
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği tarafından İl Emniyet müdürlüğüne gönderilen tekerlekli sandalye, Şemdinli ilçesinde yaşayan engelli Erhan Çiftçi'ye hediye edildi.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 09.06.2020
Çaycuma'dan kısa kısa
Halk plajı tarafında birbirine mesafeli oturanlar, sahilde keyifli zaman geçirdi. Akülü tekerlekli sandalye teslim edildi Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Zonguldak Temsilcisi Cem Ünal, ilçeye bağlı Saltukova beldesinde yaşayan Yasemin Öztürk'e akülü tekerlekli sandalyeyi teslim etti.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 01.06.2020
Ayvalık'tan Marmaris'e sosyal dayanışma
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde yaşayan Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFED) Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Aydın; Marmaris Engelli ve Aileleri Birliği Derneği (ENABİRDER) üyesi bedensel engelli Recep Güven adlı vatandaşın ihtiyacı olan akülü tekerlekli aracı,hayırsever bir vatandaşın destekleriyle temin etti.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 08.03.2020
Mavi kapak kampanyasına desteği artırmak için müşterilerine ikramda bulunuyor
Uygulama sayesinde deposunda biriktirdiği kapakları Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne ulaştıran Özdemir, ihtiyacı olan engellilerin akülü veya tekerlekli sandalye sahibi olmasına katkıda bulunuyor.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 16.02.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Keçinin manav dükkanında görüntüsü Biberonla beslenmesi ve kucakta uyutulması Keçinin cadde ve sokaklarda gezinmesi Kale civarına götürülmesi Turistlerin sevmesi Restorana gitmesi Hamza'nın peşinde gezmesi Genel ve detaylar Hamza'nın konuşması ve kardeşleri Vatandaşların keçiyi sevmeleri ve konuşmaları Haber-Kamera: Bedir ALTUNOK / KARS,   ============================= Topladığı 11 bin mavi kapakla engellilere umut olacak İZMİR'de, lise öğrencisi Eylül Uğursal (17) engellilere umut olmak için, su şişelerinin kapaklarını biriktirerek bir buçuk yılda 11 bin mavi kapak topladı. Uğursal, topladığı bu kapakları Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne göndererek, engelli vatandaşların tekerlekli sandalye temin etmesini sağlayacak.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 16.02.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM -TEKRAR
Haber- Kamera: Burhan CEYHAN / AYDIN, ============================= Topladığı 11 bin mavi kapakla engellilere umut olacak İZMİR'de, lise öğrencisi Eylül Uğursal (17) engellilere umut olmak için, su şişelerinin kapaklarını biriktirerek bir buçuk yılda 11 bin mavi kapak topladı. Uğursal, topladığı bu kapakları Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne göndererek, engelli vatandaşların tekerlekli sandalye temin etmesini sağlayacak.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 16.02.2020
İZMİR Topladığı 11 bin mavi kapakla engellilere umut olacak
Topladığı 11 bin mavi kapakla engellilere umut olacak İZMİR'de, lise öğrencisi Eylül Uğursal (17) engellilere umut olmak için, su şişelerinin kapaklarını biriktirerek bir buçuk yılda 11 bin mavi kapak topladı. Uğursal, topladığı bu kapakları Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne göndererek, engelli vatandaşların tekerlekli sandalye temin etmesini sağlayacak.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği - 16.02.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
Haber- Kamera: Burhan CEYHAN / AYDIN, ============================= Topladığı 11 bin mavi kapakla engellilere umut olacak İZMİR'de, lise öğrencisi Eylül Uğursal (17) engellilere umut olmak için, su şişelerinin kapaklarını biriktirerek bir buçuk yılda 11 bin mavi kapak topladı. Uğursal, topladığı bu kapakları Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne göndererek, engelli vatandaşların tekerlekli sandalye temin etmesini sağlayacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Haberleri | Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Haber - Haberler - Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği haberleri, son dakika türkiye omurilik felçlileri derneği haber ve gelişmeleri burada. Banu Noyan kimdir? Banu Noyan kaç yaşında, nereli? Banu Noyan biyografisi!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 00:56:45. #1.14#

title