Türkiye'nin Lezzet Ağı Profesyonellerle Genişliyor

Türkiye'nin Lezzet Ağı Profesyonellerle Genişliyor

Türk FoodTech girişimi Meal Box, 2017 sonunda aldığı yeni yatırımla büyürken, butik yemek üreticisi profesyonellerle lezzet ağını genişletmeyi planlıyor.

Türkiye'nin Lezzet Ağı Profesyonellerle Genişliyor

Türkiye'nin FoodTech alanında öncü girişimi Meal Box, taze, sağlıklı ve lezzetli yemekleri daha hızlı ve verimli hazırlamak için lezzet ağını genişletmeye hazırlanıyor. 2017 yılı sonunda Hasan Aslanoba'dan aldığı 500 bin dolarlık yatırımın ardından butik yemek üretimi projesi için yeni iş ortaklarına kapı açan Meal Box, kendi mutfağı ve profesyonel bir ekibi olan firmalarla bu kapsamda çalışmayı hedefliyor.

Butik yemek üretimi alanında profesyonelleşmiş, yemek üretimi süreçlerini kendi mutfağında uçtan uca gerçekleştirebilecek iş ortaklarıyla birlikte Meal Box en taze, en lezzetli ve en sağlıklı öğünleri daha geniş bir iş ortağı ağı üzerinden müşterilerine sunmayı sürdürecek.

DAĞITIMA UBER MODELİNİ GETİRMİŞTİ

Aldığı son yatırımla dağıtım ağını büyütmek için harekete geçen Meal Box, yakın dönemde tüm araç sahiplerinin başvurabildiği "Uber tipi" iş ortaklığı modelini duyurmuştu. Bugüne kadar sadece kurye sahibi yerel işletmelerin katılabildiği Meal Box Dağıtım Partnerliği Programı, araç sahibi herkese katılım imkânı sunacak şekilde genişletildi. Meal Box'ın yeni iş modeliyle taze, sağlıklı ve lezzetli öğünler abonelere daha hızlı teslim edilirken, araç kullanıcıları da ek gelir elde etme fırsatına sahip oluyor.

Kaynak: Bültenler