Türkiye için PUBG: New State Alfa Testi tarihi duyuruldu! - Haberler
Haberi Paylaş

Türkiye için PUBG: New State Alfa Testi tarihi duyuruldu!

Türkiye için PUBG: New State Alfa Testi tarihi duyuruldu!
Haberler.com / Talha Eker - Haberler | Gamegar

KRAFTON Inc. bugün, Asya, Orta Doğu, Türkiye ve Mısır'daki Android ve iOS kullanıcıları için ikinci bir PUBG: NEW STATE Alfa Testi gerçekleştireceğini duyurdu.

Dünyanın popüler hayatta kalma oyunlarından biri olan PUBG yeni sürümüyle oyunseverlerin yüzünü güldürüyor.Mobil oyuncuların hizmetine sunulacak oyunun Google Play Store'da ön kayıtları 25 milyon kullanıcıyı aştı.

PUBG New State Alfa Testi 27 Ağustos – 29 Ağustos tarihleri arasında 28 bölgede gerçekleştirilecek. Apple App Store'da Ön Kayıtlar Ağustos sonunda açılacak.

Haziran ayında ABD'de gerçekleştirilen ilk Alfa Testinin başarılı bir şekilde sonuçlanmasının ardından Krafton, bu kez PUBG: New State'i dünya çapında birçok farklı bölgede deneyimleme imkanı sunuyor.

PUBG: New State Alfa Testine katılmaya uygun olanlar ve katılmak isteyenler, 23 Ağustos tarihine kadar buradan ulaşabilirler.

Geliştirici ekip tarafından yapılan açıklamaya göre PUBG: New State'in 2051 yılında geçecek. 100 farklı oyuncunun bir haritada kozlarını paylaşacağı mobil oyunda, yeni teknoloji silahlar ve yeni araçların bulunacak.

PUBG: NEW STATE ALFA TESTİ TARİHLERİ

  • Alfa Testi Başvuru Süresi : 9 Ağustos– 23 Ağustos
  • Seçilen Alfa Testi Katılımcılarının Duyurusu: 26 Ağustos
  • Ön İndirme Dönemi: 26 Ağustos– 27 Ağustos
  • Alfa Testi: 27 Ağustos – 29 Ağustos

İKİNCİ PUBG: NEW STATE ALFA TESTİ BÖLGELERİ

  • Asya: Güney Kore, Japonya, Hong Kong ÖYB, Makao ÖYB, Çin Taipei, Tayland, Filipinler, Kamboçya, Endonezya, Singapur, Malezya, Sri Lanka, Myanmar, Maldivler, Laos, Nepal
  • Orta Doğu: Lübnan, Bahreyn, Suudi Arabistan, Arap Emirlikleri, Yemen, Umman Ürdün, Irak, Katar, Kuveyt
  • Diğer: Türkiye, Mısır

Talha Eker
Gündem Editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Pubg Mobile, Gamegar, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title