Tuba Büyüküstün ve Eşinden Kötü Haber

Tuba Büyüküstün ve Eşinden Kötü Haber

Rol arkadaşlığını ilişkiye döndürüp evlilik kararı alan Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak cephesinde ayrılık dedikoduları dolaşıyor.

29.09.2014 11:36 | Son Güncelleme: 29.09.2014 14:46

Rol aldıkları 'Gönülçelen' dizisindeki rol arkadaşlığını ilişkiye döndürüp evlilik kararı alan Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak cephesinde ayrılık dedikoduları var.

EVLİLİKLERİNİ BİTİRME NOKTASINA GELDİLER

Aralarının bir hayli açık olduğu konuşulan çiftin evliliklerini bitirme noktasına geldiği iddia ediliyor. Büyüküstün iddialar öncesinde arasının açık olduğu eşi Onur Saylak olmadan ikizleri Maya ve Toprak'ı yanına alarak annesinin Bodrum'daki yazlığının yolunu tutmuştu.

Büyüküstün, önceki senelerde eşi Onur Saylak'ı yanından ayırmadığı bilinirken yalnız tatil yapması ortaya atılan iddiaları güçlendirdi.

İTALYA'YA ÇEKİME GİDİYOR

Tuba Büyüküstün, rol aldığı 'Kara Para Aşk' dizisinin çekimleri için İtalya'ya gidiyor. Bayram tatilinde İtalya'da geçirecek olan Büyüküstün, ikiz kızları Maya ve Toprak'ı da yanında götürecek.

KIZLARINA VİZE ALMAYA ÇALIŞIYOR

Onur Saylak ise eşi Büyüküstün'e ve kızlarına eşlik etmeyecek. Saylak'ın bayramda eşi Büyüküstün ve kızlarının yanına gidip gitmeyeceği merak konusu oldu.

Kaynak: Diğer

Haber Yorumları (2)
GİOTA KLİTORAKİ: tuba buyukustun and onur saylak divorced, or rumors
GİOTA.KLTORAKİ: ?????? ???????? ? tuba buyukustun ve onur saylak ? ????? ??? µ????? ??µ?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title