Troy Haberleri

Troy haber, Troy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Troy - 10.02.2021
HDP'li Kerestecioğlu, Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde iki yeni fakültenin kurulması kararını eleştirdi
HDP Ankara Milletvekili Filiz Kerestecioğlu, "Bu iktidar, Boğaziçi Üniversitesinde bugün hukuk ve iletişim fakültelerini kurma aklını, 1982'de aynı üniversiteye eğitim fakültesi kuran darbecilerden aldı.
Troy - 05.02.2021
Ressam İbrahim Balaban, doğumunun 100. yılında açılan sergiyle anıldı
Balaban Sanat Galerisi, 2019'da hayatını kaybeden ressam İbrahim Balaban'ın 100. yaş günü için anma programı düzenledi.
Troy - 02.02.2021
Çevrimiçi öğrenme platformları kılığında gizlenen tehditlerle karşılaşanların sayısı 2020'de artış gösterdi
Kaspersky, popüler çevrimiçi öğrenme platformları kılığında gizlenen tehditlerle karşılaşan kullanıcıların sayısının 2020'nin ikinci yarısında yüzde 60 arttığını bildirdi.
Troy - 13.01.2021
Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi
Salon: Darüşşafaka Ayhan ŞahenkHakemler: Aleksandar Glisic (Sırbistan), Andrei Sharapa (Belarus), Vladimir Jevtovic (Sırbistan)Darüşşafaka Tekfen: Buford 10, Jerrett 16, Luther 2, Magette 10, Doğuş Özdemiroğlu 14, Andrews 28, Berk Demir 3, Erkan Veyseloğlu, Görkem Doğan, Emircan Koşut, Troy...
Troy - 13.01.2021
Petrol fiyatları geriledi, altın yatay
Troy Kıymetli Madenler'in analizinde, altının "toparlanma çabası" içinde olduğunun altı çizilerek, şöyle denildi: "Altın dört günlük sert düşüşüne dün ara vererek, yeşilde kapattığı bir seansı geride bıraktı.
Troy - 11.01.2021
Altın ve petrol fiyatları yatay
Troy Kıymetle Madenler'in günlük bülteninde, "Yeni yılda, yeni umutlar diye pozitif başlangıç yapan piyasalar altını satmaktan kendini alıkoyamadı" denildi ve şu değerlendirme yapıldı: "Ocak ayını genelde yeşilde kapatmasıyla bildiğimiz altın, bu sefer alışılanın dışında sert satıcılı bir yıl başlangıcı yaptı.
Troy - 08.01.2021
Altın fiyatları sert düştü, petrol yatay
Troy Kıymetli Madenler'in analizinde "Demokratlar'ın galibiyeti altına yaramadı" denildi ve şöyle devam edildi: "ABD seçimlerinde Demokratların son eyaleti de almalarının ardından mutlak bir demokrat zaferi gerçekleşmiş oldu.
Troy - 07.01.2021
Altın fiyatları düştü, petrol yatay
Troy Kıymetli Madenler'in analizinde, ABD Senato seçimlerinde Demokratlar'ın kazanmasıyla kıymetli madenlerin eksiye geçtiğine işaret edilerek, şöyle denildi: "ABD seçimlerinin neticesini belirleyecek olan Georgia seçimleri, dünkü oylamayla tamamlandı.
Troy - 06.01.2021
OPEC+ anlaşmasıyla petrol yükseldi
Troy Kıymetli Madenler'in analizinde, piyasaların ABD seçimlerine odaklandığına dikkat çekilerek, şöyle denildi: "ABD seçimlerinin son kısmı olan Georgia seçimleri dünkü oylamayla başladı.
Troy - 05.01.2021
Altın ve petrol fiyatları yükseldi
Troy Kıymetli Madenler'in günlük bülteninde, altının yıla kazançlı başladığına işaret edilerek, şöyle denildi: "Altın yılın ilk gününde 1940 dolar/onsun üzerini kaydederek, pozitif bir başlangıçla yıla giriş yapmış oldu.
Troy - 04.01.2021
Son Dakika | Altın 1,940 doları aştı, petrol düştü
Troy Kıymetli Madenler'in bülteninde, kıymitli madenlerin "kazançlı bir yılı geride bıraktığıkları"nın altı çizilerek, şöyle denildi: "Zorlu geçen bir yılın ardından geçtiğimiz haftayla beraber 2020 yılı tamamlanarak, yeni yıla başlamış bulunuyoruz.
Troy - 30.12.2020
Brent 51, altın 1,880 dolarda yatay
Troy Menkul Kıymetler'in günlük bülteninde, altının "yatay hareketlerini" sürdürdüğüne işaret edilerek, şöyle denildi: "Yıl sonu olmasının da etkisiyle altın yönünü bulmakta zorlanıyor ve dar bir bant içerisindeki hareketini sürdürüyor.
Troy - 27.12.2020
ING Basketbol Süper Ligi: Darüşşafaka Tekfen: 72 TOFAŞ: 85
ING Basketbol Süper Ligi'nin 14. haftasında TOFAŞ, deplasmanda Darüşşafaka Tekfen'i 85-72 mağlup etti.
Troy - 18.12.2020
Bakır fiyatları sekiz yılın zirvesinde
Troy Kıymetli Madenler'in günlük bülteninde, altının yükselişini sürdürdüğüne işaret edilerek, şöyle denildi: "Fed'in güvercin söylemlerinin ardından teşvik paketine dair detayların iyice belli olması neticesinde altın yukarı yönlü hareket içerisinde olduğu bir günü daha geride bıraktı.
Troy - 17.12.2020
Petrol ve altın fiyatları yükseldi
Troy Kıymetli Madenler'in "Güvercin Fed'den altına destek" başlıklı günlük bülteninde şöyle denildi: "Haftanın önemli gelişmesi Fed toplantısı dün gerçekleşirken, piyasalar da toplantı sonrası pozitif yönlü hareketiyle dikkat çekti.
Troy - 16.12.2020
Değerli metaller yükseldi, petrol yatay
Troy Kıymetli Madenler'in günlük bülteninde, Fed öncesi kıymetlilerin "yeşilde" olduklarına işaret edilerek, "Dün ABD'de teşvik paketine dair detayların belli olmasının ardından piyasalar, alıcılı bir seyir içerisinde hareket ettiği bir günü geride bıraktı" denildi ve şöyle denildi: "Altının tekrardan 1,850 dolar/ons seviyesinin üzerine geri dönmesi pozitif yönlü hareketine de yeniden başlaması açısından oldukça kritik öneme sahip.
Troy - 14.12.2020
Altın fiyatları düştü, petrol yatay
Troy Kıymetli Madenler'in günlük bülteninde, altının "yeni yönü"nün, ABD'de üzerinde tartışılan yeni teşvik paketine bağlo olduğu belirtildi ve şöyle denildi: "Altın, teşvik paketi gelişmeleriyle son iki haftanın en yüksek seviyesine kadar yükselmesine rağmen bu yükselişini haftanın sonuna kadar taşıyamadı.
Troy - 11.12.2020
Petrol ve altın fiyatları yatay
Troy Kıymetli Madenler'in günlük bülteninde, "altının gözü teşvik paketinde" denildi ve şöyle devam edildi: "Avrupa Merkez Bankası'nın parasal genişlemeci mesajlarına rağmen altın kırmızı bir günü geride bıraktı.
Troy - 10.12.2020
Petrol ve altın fiyatları yükseldi
Kıymetli madenlerin "satıcılı bir seansı geride bıraktığı" vurgulanan Troy Kıymetli Madenler günlük bümteninde şöyle denildi: "Teşvik paketi iyimserliğiyle altındaki alıcı yönlü seyir, dünkü teşvik paketi görüşmelerinin yeniden tıkanmasıyla satışa döndü.
Troy - 09.12.2020
Petrol fiyatları yükseldi, altın yatay
Troy Kıymetli Madenler'in günlük bülteninde, altının "1,850 doların üzerinde tutunduğu"nun altı çizilerek, şöyle denildi: "Altın, toparlanma sürecini devam ettirirken dünkü seansta son iki haftanın en yüksek seviyesinde yeni zirve kaydetti.
Troy - 08.12.2020
Altın fiyatları yükseldi, petrol yatay
Troy Kıymetli Madenler'in günlük bülteninde, "Altında toparlanma hızlı oldu" denildi ve şöyle devam edildi: "Altın aşı haberleriyle yaşadığı sert kayıpları toparlama sürecine devam ederken, dünkü seansta 1,850 dolar/onsun üzerine geri dönerek güçlü duruşunu göstermiş oldu.
Troy - 07.12.2020
Petrol ve altın fiyatları düştü
Troy Kıymetli Madenler'in günlük bülteninde, geçen haftaya son dört ayın en düşük seviyesine kadar geri çekilerek başlayan altının, tepki alımlarıyla hızla toparlayıp yeşilde kapattığı bir haftayı geride bıraktığına işaret edilerek, şöyle denildi: "Altın, haftaya 1,786 dolar/ons seviyesinden başladıktan sonra, haftanın ilk gününde önceki haftadan aldığı satıcılı trendi devam ettirerek 1,764 dolar/onsa kadar geri çekildi.
Troy - 03.12.2020
Platin yeşil enerji desteğiyle yükseldi
Troy Kıymetli Madenler'in analizinde, "altında toparlanmanın sürdüğü" vurgulanarak, şöyle denildi: "Altın bir haftanın ardından tekrar 1,830 dolar/onsun üzerine geri dönerek, kaybettiği gücü toparlama konusundaki kararlılığını bize göstermiş oldu.
Troy - 02.12.2020
ING Basketbol Süper Ligi
Salon: Ayhan ŞahenkHakemler: Yener Yılmaz, Serdar Ünal, Polat ParlakDarüşşafaka Tekfen: Erkan Veyseloğlu 2, Berk Demir 8, Andrews 6, Doğuş Özdemiroğlu 14, Jerret 8, Gillon 4, Luther 3, Doruk Dora 3, Sinan Güler 30, Görkem Doğan 4, Troy Selim Şav, Buford JrBeşiktaş: Şehmus Hazer 9, Blackmon...
Troy - 02.12.2020
Platin dört ay sonra 1,000 doları aştı
Troy Kıymetli Madenler'in günlük bülteninde, "Altın haftalık satıcılı başlangıcın ardından, dünkü seansa 1776 dolar/ons seviyesinden başlayarak gün ortasına kadar yatay bir şekilde hareket etti" denildi ve şöyle devam edildi: "Ancak ABD seansının açılışıyla birlikte hızla yukarı doğru atak yaparak 1,800 dolar/onsun üzerine geri döndü.
Troy - 01.12.2020
Son dakika haberi: Altın fiyatları yükseldi, petrol yatay
Troy Kıymetli Madenler'in haftanın ilk günündeki gelişmeleri özetleyen analizinde şöyle denildi: "Altın, yeni haftaya kırmızıda başlamasının yanı sıra yeni bir dip yaptığı bir seansı geride bıraktı.
Troy - 30.11.2020
Petrol ve altın fiyatları düştü
Troy Kıymetli Madenler'in günlük bülteninde, altının son dört ayın en düşüğünde olduğuna işaret edilerek şöyle denildi: "ABD seçim belirsizliğinin geride kalması, aşı iyimserliği, enflasyon beklentilerinde geri çekilme derken altın dört ayın ardından 1,800 dolar/onsun altına geri geldi.
Troy - 27.11.2020
Son dakika haberleri | Altın sert düştü, petrol yükseldi
Troy Kıymetli Madenler'in analizinde, Şükran Günü dolayısıyla ABD piyasaları kapalı olduğu için, piyasaların geri kalanı sakin bir seansı geride bıraktıklarına işaret edilerek, şöyle denildi: "Altın, 1,807 dolar/ons seviyesinden güne başladıktan sonra, Asya seansı boyunca alıcılı seyrederek 1818 dolar/onsla günün en yüksek seviyesini kaydetti.
Troy - 26.11.2020
Brent 49 dolardan döndü, altın yatay
Troy Kıymetli Madenler'in analizinde, altının dört ayın en düşük düzeylerinde işlem gördüğüne işaret edilerek, şöyle denildi: "Piyasalardaki iyimser hava devam ederken, altın dört ayın en düşük seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.
Troy - 25.11.2020
Altın hafif toparlandı, petrol yatay
Troy Kıymetli Madenler'in analizinde, altının dört ay sonra 1,800 dolara döndüğüne işaret edilerek, şöyle denildi: "Altın, uzun süredir tutunduğu destekler kırılınca dört ayın ardından 1,800 dolar/ons seviyesine geri döndü.
Troy - 24.11.2020
Altın 1,800 dolar sınırına düştü
Troy Kıymetli Madenler'in günlük bülteninde, altının son dört ayın en düşüğüne çekildiğine işaret edilerek, şöyle denildi: "Altın, uzun süredir tutunduğu 1850 desteğini dünkü seansta aşağı doğru kırarak son dört ayın en düşük seviyesini kaydettiği bir seansı geride bıraktı.
Troy - 21.11.2020
ING Basketbol Süper Ligi
Salon: AnkaraHakemler: Mehmet Karabilecen, Halil Baldemir, Ali KöseoğluOGM Ormanspor: Holloway 16, Hagins 10, Kidd 13, Kadir Bayram 5, Cevher Özer 4, Kikanovic 16, Efe Ergi Tırpancı, Yiğit Baran Sarıkaya, Sinan Mertcan GerhardtDarüşşafaka Tekfen: Erkan Veyseloğlu, Berk Demir 17, Andrews 8,...
Troy - 20.11.2020
Son dakika haberleri! Altın ve petrol fiyatları yükseldi
Troy Kıymetli Madenler'in analizinde, altının 1,850 dolar desteğinde tutunma çabasının sürdüğüne dikkat çekilerek, şöyle denildi: "Altın üst üste dördüncü günü de kırmızıda kapatarak satıcılı seyrini sürdürdüğü bir haftayı yaşamaya devam ediyor.
Troy - 19.11.2020
Altın 1,850 dolar düzeyine geriledi
Troy Kıymetli Madenler'in analizinde, altında satışların sürdüğüne dikkat çekilerek, şöyle denildi: "Aşı haberleri bir taraftan vaka artışları bir taraftan piyasa manik ve depresif iki durumla aynı anda baş etmeye çalışıyor.
Troy - 18.11.2020
Son dakika ekonomi: Petrol fiyatları yükseldi, altın yatay
Troy Kıymetli Madenler'in analizinde, kıymetli madenlerin "sakin bir günü" geride bıraktığına işaret edilerek, şöyle denildi: "Altın, aşı sonrası negatif fiyatlamasına devam ediyor.
Troy - 17.11.2020
Petrol ve altın fiyatları yatay
Troy Kıymetli Madenler'in analizinde şöyle denildi: "Yeni hafta yeni aşı haberleriyle başlarken altın da, kaçınılmaz olarak satıcılı bir başlangıçla haftalık seansa giriş yapmış oldu.
Troy - 16.11.2020
Brent "yeni aşı" ile 44 doları aştı
Troy Kıymetli Madenler'in analizinde, aşı haberlerinin ardından altının sert kayıplar yaşadığına işaret edilerek, şöyle denildi: "Altının, geçtiğimiz hafta aşı haberleri sonrası sert satış yaşadığı bir seansı geride bıraktı.
Troy - 14.11.2020
ING Basketbol Süper Ligi
Salon: Darüşşafaka Ayhan ŞahenkHakemler: Aytuğ Ekti, Alper Özgök, Sinem TetikDarüşşafaka Tekfen: Luther 5, Andrews 26, Doğuş Özdemiroğlu, Jerrett 29, Buford 6, Erkan Veyseloğlu 4, Doruk Dora 4, Berk Demir 2, Sinan Güler 15, Troy Selim Şav, Görkem DoğanGalatasaray: Tyus 6, Macon 18, Yiğit Arslan...
Troy - 13.11.2020
Son dakika haberleri... Altın 1,890 doların üzerine yükseldi
Altının "toparlanma çabasında" olduğu vurgulanan Troy Kıymetli Madenler analizinde şöyle denildi: "Altın volatilitesi düşük seansları geçirmeye devam ederken, dünkü seansı ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell'in sözleriyle yeşilde kapatmayı başardı.
Troy - 12.11.2020
Petrol ve altın fiyatları yatay
Altın fiyatlamasında aşı etkisinin sürdüğü vurgulanan Troy Kıymetli Madenler analizinde şöyle denildi: "Altın, aşı haberleri sonrası düşük performansını sürdürmeye devam ederken dün kırmızıda kapattığı bir seansı geride bıraktı.
Troy - 11.11.2020
Petrol fiyatları yükseldi, altın düştü
Troy Kıymetli Madenler'in, kıymetli madenlerin "toparlanma çabasında" olduklarının altı çizilen analizinde şöyle denildi: "Aşı gelişmeleriyle birlikte kıymetlilere gelen sert satışların ardından altın, toparlanma çabası içerisinde olduğu bir seansı geride bıraktı.
Troy - 10.11.2020
Son dakika... Petrol fiyatları yükseldi, altın yatay
Troy Kıymetli Madenler'in aşı haberinin kıymetli madenleri "sarstığı" vurgulandı ve şöyle denildi: "Dünkü seansta bir süredir beklenen aşı haberlerinden ilki gelirken, altın sert satış yediği bir haftaya başlamış oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Troy Haberleri | Troy Haber - Haberler - Troy haberleri, son dakika troy haber ve gelişmeleri burada. KKTC'deki Salamis harabelerine ait mermerler Rum Kesimi'nde online üzerinden satışa çıkarıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.2.2021 10:55:47. #1.14#
title