Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Dünyaevine Girdi

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Dünyaevine Girdi

TRABZONSPOR teknik direktörü Ersun Yanal, sahalarında mağlup oldukları Aytemiz Alanyaspor maçı sonrası nişanlısı İrem Ağan nikah masasına oturdu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Dünyaevine Girdi

TRABZONSPOR teknik direktörü Ersun Yanal, sahalarında mağlup oldukları Aytemiz Alanyaspor maçı sonrası nişanlısı İrem Ağan nikah masasına oturdu. Daha önce 5 yıldızlı bir otelde kıyılması planlanan nikahın, ünlü teknik adamın kentte ikamet ettiği evinde kıyıldığı belirtildi.

Süper Ligin 6'ncı haftasında sahasında konuk ettiği Aytemiz Alanyaspor'a 3-0 üstünken art arda 4 gol yiyerek mağlup olan Trabzonspor'un teknik direktörü 56 yaşındaki Ersun Yanal, kıyılan nikahla 6 ay önce nişanlandığı 29 yaşındaki İrem Ağan ile hayatını birleştirdi. Deneyimli teknik adam, geçen aylarda Bodrum'da, Bodrum esi Belediye Başkanı Mazlum Ağan'ın kızı olan İrem Ağan ile nişanlanmıştı. Daha önce 5 yıldızlı bir otelde düzenlenmesi planlanan nikah, kentte Yanal'ın Kaşüstü'ndeki evinde gerçekleştirildiği belirtildi. Basına kapalı olan nikaha, Yanal ve Ağan aileleri ile yakın dostları katıldı. - Trabzon

Kaynak: DHA