Trabzonspor- Psv Kadroları ve Maçtan Notlar

stat.HAKEMLER.TrabzonSPOR.

Trabzonspor- Psv Kadroları ve Maçtan Notlar

-

stat: Hüseyin Avni AkerM

HAKEMLER: Felix Brych (), Mike Pickel (), Stefan Lupp ()

TrabzonSPOR:

29 Tolga

28 Celustka

22 Mustafa

23 Giray

5 Cech

30 Serkan

24 Aykut

20 Colman

92 Olcan

9 Halil

17 Burak

YEDEKLER: 1 Onur, 8 Barış Özbek, 10 Adrian, 12 Henrique, 14 Piotr, 25 Alanzinho, 63 Ferhat

PSV EINDHOVEN:

1 Isaksson

2 Manolev

4 Marcelo

18 Derijck

43 Willems

6 Strootman

7 Toivonen

13 Hutchinson

11 Lens

9 Matavz

14 Mertens

YEDEKLER: 21 Tyton, 3 Bouma, 10 Wijnaldum, 19 Vennegoor of Hesselink, 22 Depay, 29 Najah

---------------------------------------------------------------------------

MAÇTAN NOTLAR:

BAKAN SUAT KILIÇ MAÇI İZLEDİ

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, akşam saatlerinde maçı izlemek için Trabzon'a geldi. Bakan Kılıç'ı havalimanında Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ve Trabzonspor Başkanı Sadri Şener karşıladı. Bakan Kılıç'ın Başkan Sadri Şener'le Futbol Federaısyonu seçimleriyle ilgili ortak isim belirleme konusunda bir görüşme yapacağı öğrenildi.

50 HOLLANDALI TARAFTAR

Karşılaşmayı PSV Eindhovenlu 50 taraftar da izledi. Trabzonsporlu taraftarlar ise tribünlerin çok büyük bir bölümünü doldurdu. Trabzonspor yönetimi, maç öncesi taraftarlara 18 bin bayrak dağıttı.

GÜNEŞ'TEN KALABALIK ORTA SAHA

Trabzonspor tektnik diirektörü Şenol Güneş, PSV Eindhoven karşısında beklenildiği gibi orta sahayı kalabalık tuttu. Celustka'ya sağbekte görev veren Güneş, Serkan Balcı'yı orta sahaya çekti ve Alanzinho'yu da yedek kulübesine aldı. Güneş, son haftaların formda ismi Mustafa Yumlu'ya da 11'de şans tanıdı.

PİOTR BROZEK SÜRPRİZİ

Şenol Güneş, kadroda büyük bir sürpriz yaptı. Sakatlık sürecinden sonra fazla forma şansı vermediği Piotr Brozek'i 18 kişilik kadroya alarak herkesi şaşırttı. Piotr Brozek bu sezon sadece A-2 takımda bir maçta görev yaptı.

MAÇ ÖNCESİ DOSTLUK YEMEĞİ

Trabzonspor, PSV Kulübünün yetkilileri ve UEFA temsilcilerine maç öncesinde bir yemek verdi. Yemeğe Genel Sekreter Hasan Yener, Yönetim Kurulu üyeleri Nevzat Aydın, Ali Benli, Ömer Kemerkaya, Genel Müdür Sinan Zengin, PSV Kulübü Başkanı Tiny Sander ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte UEFA Temsilcisi Gerhard Sager katıldı. Yemekten sohra 2 yönetim arasında karşılıklı hediye alışverişi yapıldı.

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

Maçta 638'i resmi, 550'si özel olmak üzere toplam 1188 güvenlik personeli görev yaptı. Maç öncesi taraftarlar çift aşamalı aramadan geçirilerek stada alındı.

YES(TM/Aö) - Trabzon

Kaynak: DHA