Haber : The Witcher Dizisinin İlk Sezonunun Çekimleri Tamamlandı - Haberler

Haberi Paylaş

  The Witcher Dizisinin İlk Sezonunun Çekimleri Tamamlandı

  The Witcher Dizisinin İlk Sezonunun Çekimleri Tamamlandı

  Netflix'in yayıncılığını üstleneceği The Witcher dizisinin ilk sezonunun çekimleri tamamlandı. Henry Cavill, duyuruyu Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile yaptı.

  Henry Cavill'in başrolünde oynayacağı Netflix'te yayınlanacak The Witcher dizisinin 2019'un son çeyreğinde çıkması bekleniyordu. Henry Cavill, Instagram'da paylaştığı bir fotoğraf ile dizinin ilk sezonunun çekimlerinin tamamladığını duyurdu.

  Henry Cavill, Instagram'da dizinin setinden paylaştığı fotoğrafta "Birinci sezon sona erdi ve inanılmaz bir yolculuk oldu!" diye açıklama yaptı. Açıklamasında set ekibine, tüm oyunculara ve çalışanlara teşekkür etti. Görünüşe göre canlandırdığı Geralt karakterinden oldukça memnun olan Cavill, sabah 3'te uyanmaların ve diğer tüm yorgunlukların buna değdiğini söyledi.

  The Witcher, ilk olarak 1992 yılında Andrzej Sapkowski'nin kaleme aldığı bir roman olarak karşımıza çıktı. Ardından bir seri olarak devam eden roman, 2007 yılında dijital ortama aktarılarak oyun yapıldı. Yıllar içinde romanda olduğu gibi oyun da çok sevildi ve seri haline geldi. Son olarak 19 Mayıs 2015 tarihinde The Witcher 3: Wild Hunt oyunu piyasaya çıktı.

  Netflix, bu muhteşem markayı bir diziye uyarlamak için kolları sıvadı. Şimdi ise dizinin ilk sezonunun çekimleri tamamlandı ve seyirciyle buluşmayı bekliyor.

  İlk sezonun çıkış tarihi için farklı söylentiler olsa bile 2019'un ikinci yarısında yayınlanması bekleniyor. Yayınlanma tarihiyle ilgili en net bilgi, Recapped sitesi tarafından yayınlanan raporda sızdırılmıştı. Buna göre The Witcher'ın ilk sezonunun 20 Aralık 2019 tarihinde yayınlanacağı söyleniyordu.

  Tabii ki bu şimdilik sadece bir söylenti. Önümüzdeki zaman diliminde Netflix tarafından ilk sezonun yayınlanma tarihiyle ilgili bir açıklama yapılması muhtemel.

  WebTekno / Teknoloji

  Henry Cavill Instagram Netflix Teknoloji Haberler

  Bu haber WebTekno tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. WebTekno tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı WebTekno kurumudur.

  Son Dakika Haberleri

  title