Haberler

  Paycell, PUBG oyuncularına özel ödeme yöntemi sunuyor

  Güncelleme:

  Paycell, popüler video oyunu PUBG: BATTLEGROUNDS'un yapımcısı KRAFTON ile iş birliği yaparak oyunculara özel bir ödeme yöntemi sunuyor. Paycell'in tanıttığı yeni PUBG Kart, oyuncuların oyun içi harcamalarını kolaylaştırmanın yanı sıra, harcadıkça G-Coin paketleri kazanmalarını sağlayacak bir sistem getiriyor.

  Paycell, popüler video oyunu PUBG: BATTLEGROUNDS'un yapımcısı KRAFTON ile önemli bir iş birliğine imza attı. Bu ortaklık sayesinde dijital ödeme platformu, PUBG oyuncularına özel bir ödeme yöntemi sunuyor. Paycell'in tanıttığı yeni PUBG Kart, oyuncuların oyun içi harcamalarını kolaylaştırmanın yanı sıra, harcadıkça G- Coin paketleri kazanmalarını sağlayacak bir sistem getiriyor. İşte tüm detaylar…

  Paycell ile PUBG harcaması yapana G-Coin!

  Serhat Dolaz, Paycell Genel Müdürü, ve Krafton TR ve MENA Direktörü Akın Sönmezler'in katılımıyla gerçekleştirilen tanıtım toplantısında duyurulan bu iş birliği, oyun dünyasında bir ilk. Paycell PUBG Kartı'nı aktifleştiren ve belirli miktarlarda harcama yapan oyuncular, çeşitli G-Coin paketlerinden faydalanabilecek.

  Bu kart oyunculara her ay yapacakları ilk harcamada Silver G-Coin Pack, ay içinde 500 TL ve üzeri harcamalarda ise Golden G-Coin Pack gibi ödüller sunacak. Dolaz, oyuncuların sadece donanım ve aksesuarlara değil aynı zamanda oyun içi harcamalarda kullanabilecekleri güvenilir ve avantajlı ödeme yöntemlerine de büyük ilgi gösterdiğini belirtiyor.

  Turkcell'den MWC24 çıkışı! Neler gördük?

  Bu iş birliği Paycell'in oyun sektörüne güçlü bir giriş yapmasını ve oyuncuların ihtiyaç duyduğu özel ödeme çözümlerini sunmasını sağlıyor. Bu sayede PUBG oyuncuları oyun içi harcamalarını daha avantajlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilecekler.

  Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

  PUBG Battlegrounds Coin Pubg Oyun Teknoloji Güncel Haberler

  İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

  İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

  Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

  Bakmadan Geçme

  21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
  İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

  İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title