Haberi Paylaş
  Elon Musk'ın Eşi Ruhunun Bir Parçasını Satışa Çıkardı

  Elon Musk'ın Eşi Ruhunun Bir Parçasını Satışa Çıkardı

  Teknoloji Haberleri

  Grimes, Los Angeles'ta yer alan Maccorone sanat galerisinde "Selling Out" isimli sergide resimlerini, çektiği fotoğrafları ve kavramsal sanat çalışmalarını 31 Ağustos tarihine kadar internet üzerinden satışa

  Grimes, Los Angeles'ta yer alan Maccorone sanat galerisinde "Selling Out" isimli sergide resimlerini, çektiği fotoğrafları ve kavramsal sanat çalışmalarını 31 Ağustos tarihine kadar internet üzerinden satışa sundu. Elon Musk'ın eşi, insanları şaşırtan bir karar alarak ruhunun bir parçasını da satışa çıkardı.

  Elon Musk'ın Eşi En İyi Teklifi Verene Ruhun Bir Kısmını Satacak

  Müzisyen kimliğinin yanı sıra görsel sanatçı da olan Grimes, "Selling Out" sergisinde ruhunun bir parçasını temsil eden bir yasal belgeden oluşan kavramsal sanat çalışması da bulunuyor. En iyi teklifi veren alıcı, Grimes'ın ruhunun bir parçasına sahip olacak.

  Grimes, Bloomberg'de yer alan habere göre aslında ilk başta böyle bir belge satmayı düşünmüyordu ama avukatı ile uzun süre istişare ettikten sonra kendisine göre felsefi açıdan çok ilginç bir fikir buldu. Grimes'ın bu kararı, duyanları şaşkınlık içerisinde bıraktı. Grimes, insanları şaşırtan bu kararı şu sözler ile ifade etti:

  "Kimsenin satın almasını istemedim o yüzden 10 milyon dolar diyelim böylece satılmaz diye düşündük. Ancak avukatımla birlikte derin düşündükçe iş felsefi açıdan daha ilginçleşti. Yasal belgeler biçiminde bir fantastik sanat eseri fikri bana çok cazip geldi. Dünyanının içinde bulunduğu mevcut durumu dikkate alırsak bir şeyi 10 milyon dolara satar mısınız?"

  Kaynak: Tamindir / Teknoloji

  Los Angeles Elon Musk Grimes Teknoloji Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title