Haberi Paylaş

  22. Uçan Süpürge Film Festivali, 23 Mayıs'ta Kapılarını Açıyor

  22. Uçan Süpürge Film Festivali, 23 Mayıs'ta Kapılarını Açıyor

  13 Kasım 1996'da kâr amacı gütmeyen bir şirket olarak hayatına başlayan Uçan Süpürge, 2009 yılında dernek statüsü kazandı.

  2017 yılında ise Uçan Süpürge Vakfı kuruldu. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen 22. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali, bu yıl 23-30 Mayıs 2019 tarihleri arasında Ankara'da gerçekleştirilecek.

  Festivalin ana amacı yerli ve yabancı kadın yönetmenleri seyirci ile buluşturmak; sinemayı kadınsal bir bakış açısıyla yeniden değerlendirmek ve kadınların bu sektördeki deneyimleri ve karşılaştıkları sorunlarla ilgili bir tartışma platformu yaratmak.

  22. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali hakkında daha detaylı bilgi almak için etkinliğin resmi web sitesi olan ucansupurge.org.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.

  Kaynak: WebTekno / Teknoloji

  Uluslararası Kadın Filmleri Festivali Uçan Süpürge Teknoloji Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  Bu haber WebTekno tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. WebTekno tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı WebTekno kurumudur.
  title