Tekirdağ'da Motosiklet Kazası: 1 Ölü
Haberler » Güncel » Haber

Tekirdağ'da Motosiklet Kazası: 1 Ölü

Tekirdağ'da Motosikletiyle Kaldırıma Çarptıktan Sonra Sokak Aydınlatma Direğine Vurarak Savrulan Genç Hayatını Kaybetti. Motosikleti 35 Metre Sürüklenen Talihsiz Gencin Kask Kullanmadığı ve Aşırı Hız Yaptığı Belirlendi.

Tekirdağ'da Motosiklet Kazası: 1 Ölü

Tekirdağ'da motosikletiyle kaldırıma çarptıktan sonra sokak aydınlatma direğine vurarak savrulan genç hayatını kaybetti. Motosikleti 35 metre sürüklenen talihsiz gencin kask kullanmadığı ve aşırı hız yaptığı belirlendi.

Edinilen bilgilere göre, gece saatlerinde Çağatay Bektaş (20), 59 AF 928 plakalı motosikletiyle Sahil Caddesi'nden Malkara istikametine doğru seyrederken Orduevi önünde hakimiyetini kaybetti. Bektaş, motosikletiyle orta refüjdeki kaldırıma çarptıktan sonra sokak aydınlatma direğine vurdu. Kask kullanmadığı belirlenen genç, düştüğü yerde hayatını kaybetti. Talihsiz gencin motoru ise karşı yola geçerek yaklaşık 35 metre sürüklendi.

Tekirdağ'daki bir matbaada işçi olarak çalıştığı öğrenilen Çağatay Bektaş'ın cesedi, yapılan incelemenin ardından Tekirdağ Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Yakın bir zamanda askere gideceği öğrenilen Bektaş'ın başına aldığı darbe nedeniyle hayatını kaybettiği belirlendi.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

(EÖ-ED-CC-Y)