Taylan Yıldız Haberleri

Taylan Yıldız haber, Taylan Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Taylan Yıldız - 28.03.2019
Sarıyer Belediye Başkanı Genç: "En Son Islak İmzayı Alana Kadar Yemeyin, İçmeyin"
Sarıyer Belediye Başkanı Genç: "En son ıslak imzayı alana kadar yemeyin, içmeyin" CHP Sarıyer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şükrü Genç: "Referandum döneminde sandıklarda oluşan birliktelik şu anda Türkiye'nin yarınını kuruyor" İSTANBUL - Sarıyer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şükrü Genç ve belediye meclis üyesi adayları, Sarıyerlilerle yemekte buluştu. Programda konuşan Başkan Şükrü Genç, "Pazar günü son ıslak imzaları alana kadar gözünüzü ilgili yerden, kulağınızı ilgili sesten kesinlikle uzak tutmayın. Yemeyin, içmeyin ama en son ıslak imzayı alana kadar görevinizi devam ettirin" dedi. Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şükrü Genç ile meclis üyesi adayları Sarıyerli vatandaşlarla yemekte bir araya geldi. Programa Sarıyer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şükrü Genç, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç, CHP Sarıyer Meclis Üyesi Adayı Dr. Taylan Yıldız ve diğer meclis üyeleri ile çok sayıda Sarıyerli katıldı.
Taylan Yıldız - 27.03.2019
Sarıyer'e Bir Kardeş Şehir Daha
Çin'in Shenzhen Bao'an kentinden gelen heyet, Sarıyer Belediyesi'nde Başkan Yardımcısı Mustafa Tok ve Belediye Meclis Üyesi Adayı Taylan Yıldız ile bir araya geldi.
Taylan Yıldız - 12.08.2018
İyi Parti Genel İdare Kurulu'nun Yarısı Yenilendi
Genel İdare Kurulu listesinde yer alan 40 kişi şu isimlerden oluştu: "Yasin Öztürk, Ümit Dikbayır, Ahmet Akar, Ayfer Yılmaz, Mehmet Salim Ensarioğlu, Yıldırım Ulupınar, Mehmet Akalın, Yavuz Temizer, Fuat Geçen, Hasan Hüseyin Türkoğlu, Said Özcan, İbrahim Güzel, Hasan Seymen, Osman Kaçmaz, Osman Can Buğday, Berna Biçer, Bahadırhan Dinçarslan, Sena Aksakallı, Gökhan Beker, İrfan Alpat, Hana Akyüz, Hakan Gören, İsmet koçak, Murat Ünsal, Şengül Hablemitoğlu, Mehmet Aslan, Mustafa Hakan Ünser, Özdemir Polat, Kübra Dursun, Süleyman Sırrı Özdolap, Abdullah İlker Sungur, Almıla Maraş, Murat Şamil Çapar, Cem Oba, Ünzile Yüksel, Celal Karapınar, Mesut Özarslan, Ayça Altınok, Cevat Saraç, Faruk Köylüoğlu." İYİ Parti'nin 80 kişilik Genel İdare Kurulu listesinde şu isimler yer aldı: "Aytun Çıray, Hayrettin Nuhoğlu, Koray Aydın, İsmail Koncuk, Kazım Ataoğlu, Aydın Adnan Sezgin, Şenol Bal, Müsavat Dervişoğlu, Ümit Özdağ, Berna Sukas, Saltuk Buğra Kavuncu, Ahmet Ersagun Yüksel, Durmuş Yılmaz, Ahmet Kamil Erozan, Metin Ergun, Yasin Öztürk, Ümit Dikbayır, Nuri Okutan, Ahmet Akar, Ayfer Yılmaz, Mehmet Salim Ensarioğlu, Mehmet Akalın, Mustafa Cihan Paçacı, Yıldırım Ulupınar, Yavuz Temizer, Yener Yıldırım, Fuat Geçen, Hasan Hüseyin Türkoğlu, Sinan Sözen, Said Özcan, İbrahim Güzel, Vedat Taylan Yıldız, Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, Hasan Seymen, Ahmet Can Buğday, Osman Kaçmaz, Meral Alemdar, Uğur Poyraz, Berna Biçer, Binnur Karadağlı, Bircan Akyıldız, Bahadırhan Dinçarslan, Sena Aksakallı, Ali Türkşen, Mehmet Tolga Akalın, Gökhan Beker, İrfan Alpat, Hana Akyüz, Hakan Gören, Rıdvan Us, Reşat Erdoğan, Vedat Bayram, Ayhan Bölükbaşı, İsmet Koçak, Murat Ünsal, Nihal Ağca, Havva Baş, Şengül Hablemitoğlu, Berat Yılmazer, Mehmet Aslan, Mustafa Hakan Ünser, Burcu Akçaru, Özdemir Polat, Kübra Dursun, Faruk Köylüoğlu, Süleyman Sırrı Özdolap, Mehmet Okan Oğuz, Sinem Uludamar, Abdullah İlker Sungur, Hüseyin Özlük, Almıla Maraş, Murat Şamil Çapar, Elmas Gıragos, Cem Oba, Emine Küçükali, Ünzile Yüksel, Celal Karapınar, Mesut Özarslan, Ayça Altınok, Cevat Saraç.
Taylan Yıldız - 25.03.2014
Bucaspor Önce Garantiye Alacak
Ptt 1'inci Lig'de düşme endişelerinden tamamen kurtulmak için 1 galibiyet daha almanın hesabını yapan Bucaspor teknik heyeti, rahatladıktan sonra takımdaki altyapı oyuncuların sayısını artırmayı hedefliyor.
Taylan Yıldız - 16.03.2013
Garajistanbul'da Nisan Ayı Etkinlikleri
Kapı Açılış-21:00 Konser Başlangıcı-22:00 FİYAT: 15 TL (+bira/şarap ve alkolsüz meşrubat) 14 Nisan 2013 TAYLAN YILDIZ&BÜLENT ÇETİNDAĞ-Konser Acının, hüznün,özlemin ve mutluluğun yaşandığı bir coğrafyayı anlatan şarkılarla süslü, etkili bir konser. Geleneksel ve özgün kimlikle oluşan şarkılar Taylan Yıldız ve Bülent Çetindağ'ın sesi ile garajistanbul'da dinleyicilerle buluşacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Taylan Yıldız Haberleri | Taylan Yıldız Kimdir - Haberler - Taylan Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Taylan Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. VCT Playoff'larındaki teknik sorunlara #JUSTICE4TURKEY etiketi ile tepki!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.09.2021 23:10:53. #1.13#

title