Tayfur Erdal Ceren Haberleri

Tayfur Erdal Ceren haber, Tayfur Erdal Ceren son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tayfur Erdal Ceren - 18.03.2016
Eski Manisa Emniyet Müdürü Ceren Açıklaması
İçişleri Bakanlığı tarafından açığa alındıktan sonra Polis Başmüfettişi olarak atanan eski Manisa Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, emekli olmayı düşünmediğini, görev değişikliklerinin teşkilatlarda normal olduğunu belirterek, "Doya doya görevlerde bulundum. Şimdi de masanın başka bir tarafına geçiyoruz" dedi.
Tayfur Erdal Ceren - 17.03.2016
Manisa Emniyet Müdürlüğü'ne Fevzi Bilgiç Atandı
Manisa'da yürütülen 'Paralel yapı' operasyonunda başörtülü kadınlara kelepçe takılmasının 'Toplumda infial uyandırması' nedeniyle görevden uzaklaştırılan İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren'in yerine dört ay sonra, İçişleri Bakanlığı atama kararıyla Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Fevzi Bilgiç getirildi.
Tayfur Erdal Ceren - 12.02.2016
Manisa Emniyet Müdürü Ceren, Merkeze Alındı
Manisa İl Emniyet Müdürlüğü görevindeyken 3 ay önce açığa alınan Tayfur Erdal Ceren, Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere merkeze çekildi.
Tayfur Erdal Ceren - 23.01.2016
Manisa Emniyet Müdürü Ceren'in Açığa Alınması
Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren'in, "kelepçeli gözaltı" haberiyle ilgili soruşturma kapsamında İçişleri Bakanlığınca geçici olarak açığa alınmasına ilişkin, "Adli soruşturma bitti, disiplin soruşturması hangi aşamada onu bilmiyorum.
Tayfur Erdal Ceren - 13.11.2015
Manisa'daki "Paralel Devlet Yapılanması" Operasyonu
Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Valiliğimizce 11.11.2015 tarihinde yapılan basın açıklamasında maksadını aşan ifadeler yer almıştır. Bu nedenle, özensiz bir dil kullanılmasından dolayı, başta kadınlarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımızdan özür diliyorum." Manisa Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla 10 Kasım'da, aralarında Fetullah Gülen'in de yer aldığı 35 kişi hakkında yakalama kararı çıkarılmıştı. Gözaltına alınanlar arasında bulunan kadınlara kelepçe takılması da tepkilere neden olmuştu.  Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun talimatıyla, Manisa ve Eskişehir'deki "Paralel Devlet Yapılanması" operasyonlarında başörtülü kadınlara kelepçe takılması ve İstanbul Beyoğlu'nda gençlere tokat atılmasıyla ilgili inceleme başlatılmış, Manisa Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, soruşturma kapsamında İçişleri Bakanlığınca geçici olarak açığa alınarak görevinden uzaklaştırılmıştı.
Tayfur Erdal Ceren - 13.11.2015
Manisa Valiliği, Kelepçeli Gözaltı Açıklaması İçin Özür Yayınladı
OLAYIN GEÇMİŞİ Manisa İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince 10 Kasım günü paralel devlet yapılanması içerisinde oldukları iddiasıyla aralarında doktor, avukat ve iş adamlarının olduğu 27 kişiyi gözaltına alınmış, gözaltı sırasında başörtülü kadınların kelepçe takılması medyada büyük yankı uyandırmıştı. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun soruşturma talimatının ardından İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, soruşturmanın selameti açısından görevinden uzaklaştırılmıştı.
Tayfur Erdal Ceren - 13.11.2015
Manisa'daki "Paralel Devlet Yapılanması" Operasyonu
Manisa'nın 4 günden beri operasyon, çok sayıda gözaltı ve özellikle kadınlara yapılan kelepçe uygulaması ve Vali Bektaş'ın açıklamalarıyla gündeme geldiğini dile getiren Özel, şöyle devam etti: "Valilikten yapılan açıklamada 'toplumda son derece olumlu imajı olan başörtülü hanımefendiler' gibi sorunlu bir ifadeye yer verildi. Düzeltme bekledim yapılmadı, şu ana kadar düzeltme gelmemiş ve bir açıklama yapılmamış olmasını aklım almıyor. Vali'nin o sorunlu ifadeleri tartışılır durumda. Anlaşılıyor ki Sayın Vali oradaki sorunlu ifadenin arkasında duruyor. Bu açıklamalara karşı bir düzeltme, özür yoksa bu görevi sürdüremez. İstifa etmiyorsa görevden alınmalı." Manisa Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla 10 Kasım'da, aralarında Fetullah Gülen'in de yer aldığı 35 kişi hakkında yakalama kararı çıkarılmıştı. Gözaltına alınanlar arasında bulunan kadınlara kelepçe takılması tartışmalara neden olmuştu.  Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun talimatıyla Manisa ve Eskişehir'deki "Paralel Yapı" operasyonlarında başörtülü kadınlara kelepçe takılması ve İstanbul Beyoğlu'nda gençlere tokat atılmasıyla ilgili inceleme başlatılmıştı. Manisa Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, "kelepçeli gözaltı" haberlerine ilişkin soruşturma kapsamında İçişleri Bakanlığınca, geçici olarak açığa alınarak görevinden uzaklaştırılmıştı.
Tayfur Erdal Ceren - 13.11.2015
Manisa'daki "Paralel Devlet Yapılanması" Operasyonu
Bir gazetecinin kamuoyundaki tepkileri hatırlatması üzerine de Bektaş, "Düşünelim" diye konuştu.  Manisa Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla 10 Kasım'da, aralarında Fetullah Gülen'in de yer aldığı 35 kişi hakkında yakalama kararı çıkarılmıştı. Gözaltına alınanlar arasında bulunan kadınlara kelepçe takılması da tepkilere neden olmuştu.  Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun talimatıyla Manisa ve Eskişehir'deki "Paralel Yapı" operasyonlarında başörtülü kadınlara kelepçe takılması ve İstanbul Beyoğlu'nda gençlere tokat atılmasıyla ilgili inceleme başlatılmıştı. Manisa Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, "kelepçeli gözaltı" haberlerine ilişkin soruşturma kapsamında İçişleri Bakanlığınca, geçici olarak açığa alınarak görevinden uzaklaştırılmıştı.
Tayfur Erdal Ceren - 12.11.2015
Arınç Kaygılarımın Ne Denli Doğru Olduğuna Üzülerek Şahit Oluyoruz
Arınç Kaygılarımın ne denli doğru olduğuna üzülerek şahit oluyoruz BAŞBAKANIMIZ'IN SORUŞTURMA AÇILMASI İÇİN TALİMAT VERMESİ HER TÜRLÜ TAKDİRİ HAK ETMEKTEDİR BAŞBAKAN eski Yardımcısı Bülent Arınç, Manisa'da 'paralel devlet yapılanması' içinde yer aldıkları iddiasıyla gözaltına alınan türbanlı kadınlara kelepçe takılması ve olay üzerine başlatılan soruşturma kapsamında İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren'in geçici olarak açığa alınması hakkında açıklama yaptı.
Tayfur Erdal Ceren - 12.11.2015
Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi
Manisa İl Emniyet Müdürünün açığa alınması Sergi açılışının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İçişleri Bakanı Altınok, Manisa Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren'in açığa alınmasıyla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti hukuk devleti, hukuk devletinin gerekleri neyi gerektiriyorsa onu yapmak lazım gelir.
Tayfur Erdal Ceren - 12.11.2015
Manisa'da O Kelepçeler Çıktı
BE KEZ KELEPÇESİZ Kentin tanınmış simalarından olan, aralarında başörtülü kadınların da bulunduğu zanlıların gece evlerinden kelepçeyle gözaltına alınması tepki çekmişti. Kelepçelenme olayında kasten veya ihmalen katkısı olanlar hakkında gerekli incelemeler başlatılırken, Manisa İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren açığa alındı.
Tayfur Erdal Ceren - 11.11.2015
Manisa İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren Açığa Alındı
Manisa Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, başörtülü kadınların kelepçeli gözaltına alınmasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında görevden uzaklaştırıldı.
Tayfur Erdal Ceren - 11.11.2015
Manisa İl Emniyet Müdürü Açığa Alındı
İçişleri Bakanlığı, Manisa İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren’i geçici olarak açığa aldı.
Tayfur Erdal Ceren - 23.10.2015
Dağlıca'da Operasyondaki Askerlere Yıldırım İsabet Etmesi
Cenaze törenine Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Manisa İl Tugay Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem Aslan, Manisa AK parti milletvekilleri Recai Berber, Uğur Aydemir, CHP Manisa milletvekilleri Özgür Özel, Tur Yıldız Biçer, MHP Milletvekili Erkan Akçay, Manisa İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, şehidin yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Tayfur Erdal Ceren - 20.10.2015
Manisa'daki Terör Operasyonu
Manisa İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, kentte terör örgütlerine yönelik sürdürülen operasyonlara ilişkin, "Bizim hiç kimsenin düşüncesiyle ilgimiz yok. Terör örgütü olan ve insanlara zarar veren kişilerden rahatsızız. Bu paralar bize silah ve bomba olarak dönüyor.
Tayfur Erdal Ceren - 11.10.2015
Manisa - -Ankara'da Ölen 2 Kişi Saruhanlı'da Toprağa Verildi
Ankara'da KESK, DİSK, TMMOB ve Türk Tabipler Birliği'nin düzenlediği Emek, Barış, Demokrasi Mitingi'nin toplanma yeri olan Ankara Tren Garı önünde meydana gelen patlamada ölen evli ve 5 çocuk babası Rasül Yanar ile evli ve 4 çocuk babası Emin Aydemir'in cenazeleri, Mahalle Camii'nde kılınan cenaze namazı ardından Azimli Mahallesi Kabristanlığı'nda toprağa verildi. Patlamada ölen Aydemir'in eşi Yıldız (43) ile çocukları Oktay (25), Feyyaz (22), Mediye (19), Azadcan (15) ve Evindar (14) ile patlamada ölen Rasül Yanar'ın eşi Ördek (40) ve çocukları Önder (21), Ömer (19), Yusuf (13), Aslı (7) cenaze töreninde Kürtçe ağıtlar yaktı. Cenazeye aile ve yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı cenaze törenine patlamada ölen Emin Aydemir'in Manisa T Tipi Cezaevinde hükümlü olan kardeşi Salih Aydemir'de (40) cezaevi aracıyla getirildi. Cenaze töreni öncesinde İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay Bülent Mercan, mahallede kurulan taziye çadırını ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tayfur Erdal Ceren Haberleri | Tayfur Erdal Ceren Kimdir - Haberler - Tayfur Erdal Ceren haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tayfur Erdal Ceren kimdir, hayatı ve biyografisi. Başörtülü Kadınlara Kelepçe' Olayının Emniyet Müdürü: Fetö'nün Oyunuydu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 14:45:28. #1.14#

title