Tatlıcak Haberleri

Tatlıcak haber, Tatlıcak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tatlıcak - 9.11.2020
Nizip protokolünden mahalle ziyaretleri
Kıratlı, Çanakçı, Tatlıcak ve Salkım mahallerini ziyaret eden Şahin ve Sarı, ziyaretler sırasında mahalle muhtarları ve vatandaşlarla görüştü.
Tatlıcak - 18.9.2020
Sivas'ta tritikalede rekolte yüzleri güldürdü
Ülkedeki tritikale tohumu ihtiyacının yarısından fazlasını karşılayan Sivas Ulaş Tarım İşletmesi'nde ekimi yapılan "Karma-2000", "Tatlıcak-97" ve "Ümranhanım" tritikale tohum çeşitlerinden bu yıl 5 bin 600 ton ürün elde edildi.
Tatlıcak - 7.9.2020
Konyasporlu Serkan Kırıntılı tek başına çalışıyor! Kadro dışı bırakılmıştı...
Kırıntılı'nın bir antrenörle Tatlıcak Tesisleri'nde takımdan ayrı çalıştığını ifade eden Işıkçeviren, şunları kaydetti: "Serkan Kırıntılı ile uzun süre uyumlu bir şekilde çalıştık.
Tatlıcak - 20.7.2020
Son dakika haberi! Konyaspor'da olağan genel kurul tarihi belli oldu
Bu nedenle yaşadığımız zor günlerin bütün vebalini yönetimin üzerine özellikle odaklamaya çalışmak, bunun için yoğun çaba sarf etmek, küfür/hakaret etmek, bel altı vurmak, Konyaspor'u zerre miktar düşünmeden sadece kuyumuzu kazmaya çalışmak, ne yapabiliriz, nereden para bulabiliriz diye uykusuz geçirdiğimiz gecelere, emeklerimize, fedakarlıklarımıza büyük haksızlık. Camiamızda takımdan ümidini kesenler, vazgeçenler olsa bile bizler bir tek gün inancımızı kaybetmedik. Sonuna kadar güvendik, takımı motive etmek için elimizden gelen gayreti gösterdik. En kritik zamanda kulübe para akışının durduğu bir dönemde 24 saat içinde şehirden bir tek kuruş destek görmeden yönetim kurulu arkadaşlarımız ile çevremizden, kimilerinin alay ettiği, hafife aldığı çok büyük meblağları, çok zor şartlar altında toplayarak takımımıza kritik maçlar öncesinde can suyu verdik. Kulübümüzün tek kuruşu dahi cebimize girmedi. Karşılığını ödemediğimiz hiçbir faaliyetin içinde bulunmadık. Deplasman masraflarımızı daha önceden bazı dönemlerde olduğu gibi kulübümüze yük etmedik." 'FESAT KARIŞTIRMAK İSTEYENLERLE MÜCADELE ETTİK' İki sezonun genel kurul sonrasında hakkaniyet ölçüleri içinde değerlendirilmesi istenen açıklama şöyle sona erdi: "Tatlıcak Tesisleri için 1.
Tatlıcak - 9.7.2020
Hakkari'de 52 kilo 400 gram eroin ele geçirildi
Bu kapsamda, 6 Haziran'da Yüksekova ilçesine bağlı Bağdaş köyü Tatlıcak mezrasında düzenlenen operasyonda, uyuşturucu sevkiyatı yapılacağı tespit edilen kamyonet durduruldu.
Tatlıcak - 20.5.2020
Karatay Belediye Başkanı Kılca asfalt çalışmalarını inceledi
Bu asfalt sezonunda da Karatay'ın 80 mahallesinde büyük bir gayretin içerisinde olacaklarının altını çizen Kılca, şöyle devam etti: "Ekiplerimiz, ilçemizin birçok noktasında şu anda faaliyetlerini sürdürüyor. Yeni asfalt sezonunda da Karatay'ımızda planladığımız alt yapısı tamamlanan her sokağı asfaltlayacağız. Gerek yolları bozulan ve ulaşımı zorlaştıran alanlarda gerekse de yeni yollarda hummalı bir çalışma içerisindeyiz. Bütün gayretimiz, vatandaşlarımıza daha rahat ve daha konforlu bir Karatay'ı bırakabilmek. Hedefimiz 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılını rekorla kapatmak. Biz her zaman olduğu gibi bugün de yarın da vatandaşlarımızın hizmetinde ve emrindeyiz." Hamzaoğlu, Akabe, Keçeciler, Çatalhüyük ve Tatlıcak mahallelerinde yürütülen çalışmaları değerlendiren Kılca, ekiplerin şu anda Hamzaoğlu Mahallesi'nde asfalt kaplama çalışmalarını gerçekleştirdiğini aktardı.
Tatlıcak - 15.5.2020
Konya Büyükşehir Belediyesinden taksi ve minibüslere dezenfeksiyon hizmeti
Resmi kurumların hizmet araçları ile hatlı minibüsler, ticari taksiler ve özel sektör dahil personel servislerinin ücretsiz dezenfeksiyonunun da gerçekleştirildiği aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Büyükşehir Belediyesi, normalleşme takvimi çerçevesinde ticari taksiler ve hatlı minibüslere yönelik yeniden dezenfeksiyon hizmeti veriyor. Araçlarının dezenfeksiyonunu ücretsiz şekilde yaptırmak isteyen ticari taksi ve hatlı minibüs sahipleri, Büyükşehir Belediyesinin Tatlıcak Mahallesi'ndeki Dezenfeksiyon Koordinasyon Merkezi'ne başvuruyor.
Tatlıcak - 8.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Özel, meclis üyeleri ve belediye personeli ile Tatlıcak, Hamit, Küpecik, Cüce ve Soğanlı mahallelerindeki hemşehrileriyle buluştu.
Tatlıcak - 22.1.2020
Günün öne çıkan spor haberleri
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ  -Gökhan Akkan'ın konuşması ============================================================= Konyaspor, 2003 doğumlu Şener Kaya ile profesyonel sözleşme imzaladı Tolga YANIK/KONYA, - İTTİFAK Holding Konyaspor, 2003 doğumlu akademi futbolcusu Şener Kaya ile profesyonel sözleşme imzaladı.  Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda gerçekleşen imza törenine Şener Kaya'nın yanı sıra sportif direktör Mehmet Yıldırım, kulüp menajeri Seçkin Özdil, akademi koordinatörü Taner Ay, altyapı antrenörlerimizden Çağdaş Çankaya katıldı. İmza töreninde konuşan Şener Kaya, "İlk lisansım Konyaspor'da çıktı. Gözümü Konyaspor'la açtım. ve yıllarca bu formaya tam aidiyetle hizmet etmek istiyorum. Son yıllarda sayın Başkanımız Hilmi Kulluk'un büyük gayretleriyle futbol akademimizde çalışma ve yaşam şartlarımız neredeyse Süper Lig takımlarının standartlarına çıkarıldı. Arkadaşlarımla bu dönem içinde kendimizi tamamen Konyaspor'a ve eğitimimize verdik. Sonunda da şükürler olsun ki bu noktaya geldik. Aslında futbol akademisinde forma giyen arkadaşlarımız için de ayrıca önemli bir sorumluluk üstlendik. Çok çalışıp kulübümüze şehrimize büyük katkılar sağlamak istiyoruz. Böylelikle aşağıdan yukarıya geçişin daha da kolaylaşacağına inanıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Çok mutluyum. Başta Başkanımız olmak üzere, akademi koordinatörümüz Taner Ay'a, bize emek veren antrenörlerimize, takım arkadaşlarıma, Tatlıcak Tesisleri'nde hayatımızı kolaylaştıran yardımcı personellerimize çok teşekkür ediyorum.
Tatlıcak - 11.12.2019
Babaanne ile torunlarının can verdiği kerpiç ev tamamen yıkıldı
Konya'da, dün bir kısmının çökmesi sonucu babaanne ve 2 torununun yaşamını yitirdiği, 'korunması gereken kültür varlığı' olarak tescilli, 2 katlı kerpiç bina, bugün tamamen yıkıldı. Bölgede daha önce 20 binanın yıkımının gerçekleştirildiğini belirten Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, dünkü çalışmaların ardından 12 binanın daha yıkılacağını, riskli bulunan tescilli 24 binanın da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca restore edileceğini söyledi.  Karatay ilçesine bağlı Akçeşme Mahallesi'ndeki Burç Sokak'ta, dün sabaha karşı, 2 katlı kerpiç evin bahçe tarafına bakan bölümün bir kısmı çöktü. Bahçe duvarının yaklaşık 2,5 metre yükseklikte olmasıyla durum, saat 09.00 sıralarında komşular tarafından fark edildi. İhbar üzerine bölgeye gelen itfaiye ve AFAD ekipleri, kurtarma çalışması sırasında, pazarcı Sultan Dakım (57) ile kendisini ziyarete gelen torunları Muhammet (17) ve Bektaş Dakım'ın (5) cansız bedenine ulaştı. Babaanne ve torunlarının cansız bedenleri, enkaz altından çıkarılıp, otopsi için Konya Numune Hastanesi morguna kaldırıldı. Sultan Dakım ile Muhammet ve Bektaş Dakım'ın cenazeleri, Tatlıcak Mahallesi'ndeki Atabey Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Tatlıcak - 11.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 16
Babaanne ile torunlarının can verdiği kerpiç ev tamamen yıkıldı   Konya'da, dün bir kısmının çökmesi sonucu babaanne ve 2 torununun yaşamını yitirdiği, 'korunması gereken kültür varlığı' olarak tescilli, 2 katlı kerpiç bina, bugün tamamen yıkıldı. Bölgede daha önce 20 binanın yıkımının gerçekleştirildiğini belirten Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, dünkü çalışmaların ardından 12 binanın daha yıkılacağını, riskli bulunan tescilli 24 binanın da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca restore edileceğini söyledi.  Karatay ilçesine bağlı Akçeşme Mahallesi'ndeki Burç Sokak'ta, dün sabaha karşı, 2 katlı kerpiç evin bahçe tarafına bakan bölümün bir kısmı çöktü. Bahçe duvarının yaklaşık 2,5 metre yükseklikte olmasıyla durum, saat 09.00 sıralarında komşular tarafından fark edildi. İhbar üzerine bölgeye gelen itfaiye ve AFAD ekipleri, kurtarma çalışması sırasında, pazarcı Sultan Dakım (57) ile kendisini ziyarete gelen torunları Muhammet (17) ve Bektaş Dakım'ın (5) cansız bedenine ulaştı. Babaanne ve torunlarının cansız bedenleri, enkaz altından çıkarılıp, otopsi için Konya Numune Hastanesi morguna kaldırıldı. Sultan Dakım ile Muhammet ve Bektaş Dakım'ın cenazeleri, Tatlıcak Mahallesi'ndeki Atabey Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Tatlıcak - 13.11.2019
Konya'da 350 polisle, narkotik ve asayiş operasyonu
İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, merkez Karatay ilçesindeki Tatlıcak Mahallesi'nde önceden tespit edilen adreslere şafak baskını düzenledi.
Tatlıcak - 5.11.2019
Kamyonda 115 kilo 'eroin' ele geçirildi, sürücü gözaltına alındı
İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, saat 15.30 sıralarında, Tatlıcak Mahallesi Ereğli Çevreyolu üzerinde yaptıkları yol kontrolü sırasında şüphe üzerine bir kamyonu durdurdu.
Tatlıcak - 5.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-13
İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, saat 15.30 sıralarında, Tatlıcak Mahallesi Ereğli Çevreyolu üzerinde yaptıkları yol kontrolü sırasında şüphe üzerine bir kamyonu durdurdu.
Tatlıcak - 4.11.2019
Kamyonda 115 kilo 'eroin' ele geçirildi, sürücü gözaltına alındı
İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, saat 15.30 sıralarında, Tatlıcak Mahallesi Ereğli Çevreyolu üzerinde yaptıkları yol kontrolü sırasında şüphe üzerine bir kamyonu durdurdu.
Tatlıcak - 4.11.2019
Konya'da 115 kilo eroin ele geçirildi
İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Tatlıcak Mahallesi Adana-Ereğli Çevre Yolu Tatlıcak uygulama noktasında bir kamyonda arama yaptı.
Tatlıcak - 25.10.2019
Konyaspor'un geleceği bu tesiste yetişiyor
Sezon başında Karatay Belediyesi ve Konyaspor yönetimince yenilenen Tatlıcak Tesisleri'nde 3 çim saha, modern fitness salonu, havuz ve her bir sporcu için ayrı odalar bulunuyor.
Tatlıcak - 20.10.2019
Konya'da 2 komşu arasında kavga: 6 yaralı
KONYA'da husumetli olan iki komşu arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kavgada Müslüm R., bacağından bıçaklandı, Yılmaz T. de tüfekten çıkan saçmaların vücuduna isabet etmesi sonucu yaralandı. O sırada sokakta oynayan 3 çocuk ile 1 kadın da saçmaların vücutlarını sıyırıp geçmesi sonucu hafif şekilde yaralandı.  Olay, bugün saat 11.30 sıralarında merkez Karatay ilçesi Tatlıcak Manallesi Kiremit Sokakta meydana geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tatlıcak Haberleri | Tatlıcak Haber - Haberler - Tatlıcak haberleri, son dakika tatlıcak haber ve gelişmeleri burada. Karatay'da 200 bin ton asfalt hedefi aşıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 08:40:29. #1.15#
title