Tarsus Yeni Doğuş Gazetesi 26 Yaşında

Tarsus Yeni Doğuş Gazetesi 26 Yaşında

Tarsus'ta günlük olarak yayımlanan Yeni Doğuş gazetesi 26 yaşına girdi.

Tarsus Yeni Doğuş Gazetesi 26 Yaşında

Tarsus'ta günlük olarak yayımlanan Yeni Doğuş gazetesi 26 yaşına girdi.

Gazetenin sahibi Mehmet Geçim, Tarsus'ta ilk ofset gazete olma özelliği ile gazetecilik alanında öncü olmayı sürdüren Yeni Doğuş gazetesinin yayın ilkesi ve çizgisi ile Tarsus halkının gönlünde her zaman farklı yerde olduğunu söyledi.

Mehmet Geçim, "Her türlü zorluğa rağmen Yeni Doğuş gazetesi olarak, her gün okurlarımıza gazetemizi ulaştırdık. Çeyrek asrı geride bırakmanın huzuru ve mutluluğu içindeyiz" dedi.

Yeni Doğuş gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Emre Geçim ise her meslek dalının kendi içinde farklı duygu ve düşünceler taşıdığını, ancak gazetecilik mesleğinin o denli hayatın içinde ve merkezinde kendine yer edindiğini ifade etti.

Emre Geçim, "Halkı bilgilendirme ve bilinçlendirme noktasında ilkesinden ve yayın çizgisinden ödün vermeden hizmet etme anlayışıyla yoluna devam etme sözümüzü bir kez daha yineliyoruz. Gazetecilik mesleğinin emek ve beraberinde bedel istediğinin de bilincinde olan Yeni Doğuş gazetesi olarak bundan sonra da çizgimizden ve prensiplerimizden asla ödün vermeyeceğiz" diye konuştu.

Yeni Doğuş gazetesinin 26. yayın yılına girmesi nedeniyle siyasi partilerin ilçe başkan ve yöneticileri, meslek odaları başkan ve yöneticileri ile çok sayıda yetkili, okuyucu ve gazeteciler, gazete sahibi ve çalışanlarını kutladı.

- MERSİN


reklam